Статуетки виготовляються з олова. Цей матеріал дозволяє художникам виписати всі найдрібніші деталі статуетки, що неможливо при створенні, наприклад, порцелянової статуетки. Підставка виконана з горіха. Висота фігурок з підставкою - від 5 до 9 см.

 

Колекція статуеток і фігурок включає в себе велику різноманітність статуеток загальною кількістю понад 150 найменувань. У нас Ви знайдете статуетки на теми:


- руські витязі;
- найманці;
- орки;
- скелети.

У розробці виробів колекції беруть участь наші найкращі дизайнери. Ми розробляємо власні колекції статуеток, висловлюючи в них свій інтерес до історії.

 

Ми проводимо безліч своїх власних виставок. І вже отримали загальне визнання за свої роботи, створивши цілий ряд колекцій: «Руські витязі» і «Найманці». Колекції «Орки» і «Скелети» відображають унікальну індивідуальність, пов'язану із зображенням героїв знаменитих літературних творів у стилі «фентезі», а також комп'ютерних ігор.

 

Якщо Вас цікавлять подарункові олов'яні статуетки, звертайтеся в компанію «Золото Скіфів». Ми допоможемо Вам вибрати найкращий подарунок.