Мода на здорове харчування, яка є невід'ємною частиною життя мешканців Америки та Західної Європи, сьогодні прийшла і в Україну. Перш за все, здорове харчування передбачає натуральні продукти, зокрема - натуральне м'ясо.

Не є таємницею, що натуральне м'ясо є ідеальним джерелом білків та насичених амінокислот. Дієтичним м'ясним продуктом здавна вважалося м'ясо баранини. Причому баранина по праву підтверджує свою безпеку і дієтичність завдяки тому, що на фермерських господарствах, які займаються розведенням овець, не використовуються хімічно синтезовані речовини та неорганічні корми.

В Україні постачальником екологічно чистої баранини є фермерське господарство «Меріно Україна». Основною його діяльністю є розведення овець та баранів м'ясної породи «Німецький Меріноланд», а також продаж баранини та ягнятини живою вагою.

При вирощуванні овець на фермі не використовуються антибіотики, гормони та стимулятори росту, чи генетично модифіковані корми. Крім того, овець не утримують в тісних приміщеннях і гуманно з ними поводяться. У теплу пору року овець випасають на вільному вигулі, в природних умовах. Баранина, яку отримують в господарстві «Меріно Україна», є екологічно чистим продуктом.

Ферма знаходиться на території Західної України, в найгарніших мальовничих місцях Кам'янець-Подільського району. Чисте повітря, натуральні корми і різноманітна соковита рослинність надає найніжнішого смаку і неповторного аромату баранячому м'ясу.

Порода овець «Німецький Меріноланд» є унікальною для вітчизняного тваринництва. Це єдина порода в Україні, від якої отримують м'ясо чудової якості преміум-класу. М'ясо овець породи «Німецький Меріноланд» - мармурове, має ніжний смак, соковите, швидке у приготуванні, не має специфічного запаху. А це дуже важливо для рестораторів, тому продаж баранини, перш за все, орієнтований на них.

Екологічність, традиції вівчарства та бездоганна якість - основні принципи діяльності фермерського господарства «Меріно Україна», що дозволяє надати покупцям можливість використання екологічно чистого м'яса української баранини - здорову та смачну їжу.

Продаж баранини від «Меріно Україна» - це виключно чисте українське м’ясо, вирощене професіоналами спеціально для вас!

Купити баранину можна тут: merino.ub.ua/ua