Ми йде в ногу з часом і розуміємо, як важливо знайти правильний баланс між звичним рівнем комфорту і турботою про довкілля. Адже, наприклад, для того щоб чисто вимити руки, необхідно зовсім мало мила, але без дозатора мила розрахувати кількість дуже складно, а кожна зайва крапля шкодить навколишньому середовищу.

Сушарки для рук, аксесуари для ванних і туалетних кімнат, килимки, техніка для прибирання, екологічні біопрепарати та багато-багато іншого - все це якісна й абсолютно необхідна всім продукція, яку реалізує фірма Авіаль за доступною ціною.

Обладнання та всі витратні матеріали до нього проходять безліч тестів та відповідають всім міжнародним і національним стандартам. А головне - санітарно-гігієнічне обладнання виробляється з екологічно чистих матеріалів.

Наш великий асортимент санітарно-гігієнічного обладнання!

Дозатори для рідкого мила. Монтуються у ванних кімнатах на підприємствах, в готелях, ресторанах, школах, а також у побуті. Максимально можливий асортимент дозаторів мила в компанії Авіаль дозволяє вам підібрати модель, яка є найбільш відповідною за дизайном вашої ванної кімнати.

Тримачі туалетного паперу. Авіаль пропонує економічні тримачі туалетного паперу великої ємності, що дозволяють завантажувати один великий рулон туалетного паперу. А також в асортименті побутові тримачі для туалетних кімнатах з середньою прохідністю людей. Тримачі мають замок з ключем, вікно для контролю рівня паперу. Всі елементи довговічні в експлуатації та досить прості в обслуговуванні.

Тримачі накладок на унітаз. Використання накладок на унітаз підвищує комфорт і гігієнічність при відвідуванні туалетів. Тримачі накладок комплектуються кріпленням і ключами. Накладки виготовлені зі спеціального гігієнічного паперу. Після використання накладки змиваються водою прямо в унітаз.

Сушарки для рук. Ви можете купити сушарки для рук в пластмасових і металевих корпусах, які є надійними та безпечними. Використання сучасної автоматики дозволяє значно економити електроенергію. Різноманітність дизайну, великий діапазон потужності дає можливість встановити їх в кімнатах особистої гігієни як на великих підприємствах, так і в невеликих офісах. Всі сушарки сертифіковані в Україні.

Тримачі паперових рушників. Компанія Авіаль пропонує декілька видів тримачів для різних типів паперових рушників. Крім того, деякі типи рушників можуть бути використані у виробничих цілях для протирання технічного устаткування, видалення масляних калюж і плям.

Електронні освіжувачі повітря. Авіаль реалізує автоматичні електронні (цифрові) освіжувачі повітря, з можливістю програмування режиму та інтервалу роботи. Електронний освіжувач допоможе вам підтримувати свіжий і чистий аромат в приміщеннях. Широкий вибір запахів і ароматів задовольнить запити навіть найвибагливіших клієнтів.

Компанія Авіаль існує для того, щоб допомагати людям жити з комфортом і одночасно дбати про навколишній світ. Усе санітарно-гігієнічне обладнання надійне у використанні та відповідає найкращій якості виробництва.

Ми пропонуємо для вас санітарно-гігієнічне обладнання, яким користуємося самі! Для себе і вас ми прагнемо тільки кращого!