Чи відбувалося з Вами таке, що Ви відчували себе неймовірно втомленими і ніяк не могли змусити себе піти в спортзал? Ви приходили додому і не відчували нічого, крім неймовірної втоми і бажання миттєво заснути? Не дивно, що Вам не подобаються заняття спортом! Що ж робити в таких ситуаціях?

Адже нікому не подобається тренуватися по кілька годин щотижня, і не бачити результатів. Можливо, Ви робите щось не так? Давайте спростуємо декілька найпопулярніших міфів про схуднення і, можливо, Ваші успіхи у спорті скоро помітять все.

Необхідно проводити багато годин у тренажерному залі, щоб знайти гарну фігуру.
Неправда. 30 хвилин вправ середнього рівня складності цілком достатньо, щоб мати гарне тіло. А значить, виправдання, що у Вас немає часу, не рахується. Замість того, щоб сидіти ввечері біля телевізора або йти по магазинах, відправляйтеся в спортзал.

Щоб спалити зайвий жир, необхідно дуже інтенсивно працювати
Найчастіше посилені тренування потрібні професійним спортсменам, і не обов'язково будуть корисні для Вас. Якщо Ви будете займатися дуже інтенсивно, Ви будете витрачати менше калорій, так як брак кисню в організмі буде заважати спалюванню жиру.

Потрібно піднімати важкі гантелі, щоб схуднути
Це теж один з міфів. Здивовані? Справа в тому, що головне не складність вправ, а методика. Правильна техніка та використання гантелей і тренажерів в розумних межах - ось два чинники, які допоможуть Вам знайти гарну фігуру. Якщо Вас турбує, що з часом Ви станете схожі на Халка, то не варто. Такі м'язи є результатом багаторічних важких тренувань. А все, що отримаєте Ви - це більш гарне тіло та міцні м'язи.

Якщо я не відчуваю болю, я недостатньо працюю над своїм тілом
Якщо після тренувань Ви відчуваєте біль, значить Ви щось неправильно робите. Біль - це сигнал організму, що щось сталося і Ви щось робите не так. Це відчуття схоже на хворобу. Всі викликає біль, тому що тіло сигналізує про захворювання.

Мені не потрібен персональний тренер
Потрібен. Тренер - це єдина людина, яка може показати Вам, як правильно робити вправи. Ви ж хочете виконувати вправи правильно і ефективно? Неправильне виконання вправ може принести більше шкоди, ніж користі. Та й навряд чи Вам хочеться витрачати свій час на неефективні вправи.

У мене немає генетичної схильності до схуднення

Це тільки виправдання. Все можуть схуднути. Проблема тільки в тому, що не всі використовують цю можливість. Значить, негайно в спортзал!

Не можна їсти перед тренуваннями
Звичайно, йти в спортзал відразу після ситної вечері не варто, але трохи перекусити не завадить. З'їжте шматочок хліба або поживний батончик. І не забувайте пити під час тренувань. Пам'ятайте, що жага свідчить про обезводнення.

 Присідання зроблять живіт плоским
Шкода Вам розчаровувати, але присідання не допоможуть в цьому. Але не варто відразу забувати про ці вправі, присідання зміцнюють Ваші м'язи. Просто не направляйте всі Ваші зусилля на присідання, а залиште час на виконання вправ для живота (аеробіка підійде краще всього).

Якщо я займаюся спортом, можна їсти більше
Ні, і ще раз ні! Їжте так само, як і раніше. Головне завдання дієти - менше калорій отримувати, а більше спалювати.

Всі дивляться на мене
Ніхто на Вас не дивиться. Всі ходять до спортзалу, щоб вдосконалити свою зовнішність чи морально відпочити за допомогою вправ. Хіба не для цього прийшли в спортзал і Ви? А якщо Ви помічаєте погляди, спрямовані на Вас, то в них, швидше за все, виражається захоплення Вашим тілом. Адже не дарма Ви стільки часу працювали над собою!