Композитна панель - це складний багатошаровий матеріал, з двох шарів тонкого (від 0,15 до 0,5 мм) листового алюмінію й полімерного наповнювача між ними (звідси і назва "сендвіч-панель"). Вся краса матеріалу криється саме в поєднанні жорстких панелей на поверхні листа з відносно м'яким і еластичним наповнювачем в його середині.

 

Сфери застосування композитних панелей.

- У системі навісного вентильованого фасаду, що забезпечує сучасний екстер'єр будівель і довговічність.
- При реконструкції старих будівель з метою підвищення рівня екстер'єру, звукоізоляції й теплоізоляції стін.
- Облицювання декоративних елементів фасадів: колон, карнизів, козирків і балконів будинків.
- Облицювання АЗС, автосалонів, автоцентрів, автотехцентру, тунелів і різних дорожніх споруд, басейнів, саун.

- Облицювання автокузовів, елементи обробки вагонів і автобусів.

- У зовнішній рекламі для виготовлення світлових коробів, рекламних щитів і вивісок, світлових опор.
- Внутрішнє оздоблення інтер'єрів приміщень і виготовлення внутрішньокімнатних перегородок.
- Кожухи і короби для різного устаткування.


Композитні панелі складаються з двох алюмінієвих листів з негорючим пластиковим чи мінеральним прошарком різної товщини. Виробляються у вигляді безперервної стрічки, що дозволяє відрізати панелі необхідного розміру. Композитний матеріал володіє жорсткістю, стійкістю до ударів, механічних пошкоджень, тиску і в той же час високоеластичний і легко згинається. Виключно високоякісне покриття з підвищеною стійкістю до погодних умов і промислового забруднення досягається застосуванням полімерних покриттів на основі PVDF з наступною термічною обробкою, яка захищає матеріал від корозії, кислотного середовища й абразивного зношування.


Композитні матеріали з трьома типами покриттів: Полімерні покриття (PE - і PVDF - покриття), гарантійний термін використання 20 - 25 років, оксидні плівки (дзеркальний металік), гарантійний термін використання 15 - 20 років., Ламінуючі покриття, гарантійний термін використання 15 - 20 років.

 

Велика колірна гамма дозволяє створювати неповторні інтер'єрні рішення, що особливо актуально на даний час. Вибір квітів лицьової частини фасаду здійснюється за міжнародною колористичною таблицею RAL. Зворотний бік рейки покритий захисним лаком до 5 мкм.

 

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:

будівництво та реконструкція адміністративних будівель, промислових об'єктів, офісних і торгових центрів, житлових будинків, медичних закладів, виставкових залів готелів, ресторанів, стадіонів, вокзалів,
Облицювання АЗС, автосалонів, автоцентрів, автотехцентру, тунелів і різних дорожніх споруд.,Басейнів, саун, облицювання автокузовів, елементи обробки вагонів і автобусів, у зовнішній рекламі для виготовлення світлових коробів,
рекламних щитів і вивісок, світлових опор, кожухи та короба для різного устаткування.

 

ВЛАСТИВОСТІ ПАНЕЛЕЙ:

міцність і довговічність, оригінальність, звукопоглинання, пожежобезпечність, вологостійкість, термо-і теплоізоляція, природна вентиляція, висока корозійна стійкість, широкий температурний діапазон роботи від -60 до 90, при рівній мірі жорсткості алюм. композит в 1,6 рази менше важить ніж алюм. лист., можливість і легкість додання радіусних форм (вальцювання).

Можемо Вас запевнити, що наші пропозиції стануть для Вас найбільш вигідними та ефективними. Звернувшись до нас один раз,  Ви ніколи не будете шукати нових партнерів, тому що тут вам дадуть кваліфіковану консультацію, запропонують продукцію та послуги, які нададуть Вашому спорудженню надійність, стійкість, вишуканість і престижний вигляд.