Бажання з'їсти щось солодке час від час відвідує будь-яку людину. Роль кондитерських у нашому житті важко переоцінити. Тим паче, якщо це святковий день. Ми вже не уявлюємо жодного свята без торта, а особливо, якщо це свято - день народження. Його, зазвичай, вважають невід'ємним атрибутом, але відтепер можна робити своїм друзям та рідним чудові подарунки-торти. Ми впевнені, що такий подарунок нікого не залишить байдужим.

Ви давно мріяли про розкішний червоний автомобіль? А, можливо, про білий?

Чи ваша мрія - нові туфельки від GUCCI? Або кейс із грошима?

 

 З "Солодкими мріями" можливо все.

Ви, звичайно, можете купити торт з "конвеєра", та у нього не буде душі. Наші майстри роблять вироби з любов'ю до своїх клієнтів. Кондитерські вироби від "Солодкі мрії" виготовлені лише з натуральних складників, всі прикраси їстівні, а начинки можна зробити на будь-який смак, щоб догодити гурманам. У Луцьку є майстер, який втілить всі ваші мрії у солодку реальність в найкоротший термін.

Ціни вас приємно здивують. Один кілограм коштує 100грн, незалежно від побажань щодо оформлення, навіть якщо ви захочете торт у вигляді тарілки НЛО! В середньому вага торта 2-2,5кг. Оплата здійснюється тоді, коли клієнт отримує своє замовлення.

"Солодкі мрії" постійно представляють свої вироби на виставках, присвячених кондитерському мистецтву. Найкращі відгуки наших клієнтів - головна ознака нашої якості.

З нами все буде в шоколаді!

Більше детальної інформації можна знайти на сайті www.solodkimrii.narod2.ru