Дерев’яний брус - це практично незамінний матеріал для будівництва заміських будинків, лазень, альтанок, каркасних будинків та багато чого іншого. Брус, що виготовлений у відповідності до світових стандартів якості, чудово виконує свої основні функції.

На сьогоднішній день Сумська фабрика теслярських виробів пропонує для своїх замовників продукцію найкращих показників якості. В широкому асортименті підприємства: брус клеєний, брус клеєний віконний, брус клеєний віконний тришаровий, брус клеєний конструкційний, бруси профільовані, бруски поперечні, бруски профільовані, бруски стоєві та інші. Виготовлення брусу здійснюється з найрізноманітніших дерев'яних масивів таких, як дуб, сосна, ясен, вільха, липа, та можливе виробництво із інших порід дерев.

Чому вигідно купувати дерев’яний брус в Сумської фабрики теслярських виробів?

Перш за все, весьдерев’яний брус висушений з дотриманням сучасної технології, тому не змінює своєї геометрії з плином часу. Попередня сушка дощок та пресування виключають наскрізні розтріскування та викривлення готового продукту в процесі експлуатації.

Брус ідеальної обробки від Сумської фабрики теслярських виробів не принесе для вас додаткових витрат з обробки тієї чи іншої дерев’яної конструкції, оскільки поверхня брусу практично ідеально рівна. Крім того, дерев’яний брус, виготовлений з використанням якісної деревини - це гарантія того, що ви отримаєте брус без “сучка й задирки” у прямому сенсі цього слова.

Даний матеріал зберігає властивості масивної деревини. Також брусу притаманна висока несуча здатність при незначній вазі деталей та виробів в цілому. Слід зазначити, що в експлуатації дерев'яний брус - абсолютно екологічний матеріал, який не шкідливий ні для природи, ні для людини.

Дуже істотним показником є те, що продукція фабрики є сертифікована за європейськими стандартами, а значить, вона відповідає міжнародним нормам, що ставить продукцію в ряди найбільш пріоритетних в Україні.

Незважаючи на те, що на ринку продукції деревообробки фабрика у Сумах тільки з 2008 року, але вже за цей час були зроблені величезні успіхи у реалізації продукції. Штаб компанії зарекомендував себе виключно з позитивної сторони.

Усю детальну інформацію про діяльность та про всі характеристики продукції Ви можете дізнатися в консультантів Сумської фабрики теслярських виробів, які неодмінно дадуть відповідь на всі ваші питання та прокоментують всі незрозумілі моменти.

Робіть ставку на якісний дерев’яний брус, який вас не підведе в роботі!