Як казав Св. Августин, світ - це книга, і той, хто не подорожував по ньому - прочитав у ній тільки одну сторінку. Хто з нас не мріє побачити світ і споглядати на власні очі величну Ейфелеву Вежу, античний Колізей або легендарний Біг Бен? Але, на жаль, найчастіше ми відмовляємо собі в поїздках через брак грошей, часу або з якихось інших причин. А життя тим часом проходить, не виходячи за рамки звичної формули "робота-дім"...

Можливо досить просто мріяти і шукати виправдання? Дозвольте собі на час вирватися з рутини сірих буднів і поринути в неймовірний світ пригод та відпочинку. Чудову можливість побачити світ подарують вам захоплюючі автобусні тури по Європі, які пропонує туристичне агентство Ліліан Експрес.

Автобусні тури в Європу дозволять вам не тільки чудово відпочити від звичного життя, а й здобути корисного досвіду. Адже подорожі сприяють розширенню кругозору і розвитку. Скажете, автобусні тури по Європі - це дорого? Поспішаємо вас переконати. Туристичне агентство Ліліан Експрес пропонує дуже прийнятні варіанти турів, завдяки яким ви більше не будете вважати подорожі недоступною розкішшю. До того ж, можна трохи і заощадити протягом року, щоб потім мати можливість побачити нові міста, знамениті твори мистецтва, спробувати незвичайні смачні національні страви, та й просто отримати задоволення від життя.

Отже, які ж автобусні тури в Європу обрати?

Автобусні тури у Францію

Франція - це країна, побачити яку мріє кожен. Це стосується не тільки таких знаменитих пам'яток, як Ейфелева вежа, Тріумфальна арка і Єлисейські поля. Тут ви побачите прекрасне на кожному кроці. Вам надасться можливість побачити перлину європейського палацово-паркового зодчества - приголомшливий Версаль, доторкнутися до самого серця Парижа - собору Нотр-Дам де Парі. Турагенство Ліліан Експрес пропонує вам безліч варіантів турів: це групові екскурсійні тури по Франції, гірськолижні тури по Франції, індивідуальні авто і авіатури, бронювання готелів, відпочинок і лікування на курортах Франції.


Автобусні тури в Іспанію

Хочете відвідати батьківщину запального фламенко, Кармен і кориди? Тоді вам варто вибрати автобусний тур до Іспанії. Море вражень вам гарантовано. Ви зможете помилуватися чудовими соборами Барселони, задивитися на шедеври архітектури, а також полотна великих Ель Греко, Гойї, Боттічеллі, Тіціана і Рембрандта. Подорожуюючи по Іспанії, ви відкриєте для себе багато нового, зачаруєтеся красою природи і дивовижною різноманітністю старовини.

Автобусні тури в Чехію

Саме тут ваші мрії стануть реальністю, а казка - дійсністю. Подаруйте собі справжнє свято душі, вирушивши в автобусний тур по Чехії. Ви побуваєте в дивовижній Празі - місті з приголомшливою архітектурою. Завдяки насиченій екскурсійній програмі ви ознайомитеся з безліччю пам'яток Праги.

Тут вас чекає Карловий міст з його красивими готичними вежами і витонченими статуями, що ваблять своєю чарівністю. Вас напевно вразить своєю величчю готичний храм Собор Святого Віта. Крім того, ви зможете побувати на елітному курорті Карлові Вари і помилуватися мальовничими садами і парками.

Турагентство Ліліан Експрес пропонує чудовий тур "Чеські етюди" - один з найбільш недорогих турів до Європи без нічних переїздів і з багатою екскурсійною програмою.

Відривайтеся скоріше від повсякденності і відкривайте нові горизонти з підприємством Ліліан Експрес. Незабутні враження вам гарантовані!