Квіллінг (паперокручення) - мистецтво створення об'ємних або плоских композицій зі скручених у спіраль вузьких або довгих смужок паперу. Зі спіральок паперу виготовляють візерунки і квіти, які можна використовувати для прикрашання альбомів, листівок, рамок для фотографій і подарункових упаковок. За допомогою квілінгу можна також створювати красиві настінні прикраси або навіть оригінальну біжутерію.

Такий вид рукоділля, як квілінг, часто називають «паперовою філігранню». Так як композиції, виготовлені за допомогою паперокручення, дуже нагадують філігранні ювелірні вироби. Квілінг - досить простий і красивий вид рукоділля, який не вимагає великих витрат. Буде потрібно мінімум інструментів і матеріалів, щоб створити цікаві вироби. Далі докладніше розглянемо, які потрібні і є товари для квілінгу.

Є дуже великий вибір інструментів для квілінгу. У Європі використовують для скручування смужок металевий або пластмасовий стрижень з прорізом на кінці. Можна зробити і самостійно такий інструмент. Наприклад, зі стрижня кулькової ручки. Але в даному випадку виходять деталі з занадто нерівним і великим отвором в центрі.

А ось майстри східних шкіл віддають перевагу техніці закручування паперу за допомогою тонкого шипа. Подобу такого шипа можна виготовити з пробки і товстої голки.

Також можна виділити такі інструменти для квілінгу, як лінійки з отворами різного розміру. Вони дозволяють створювати елементи точного розміру. Крім того, використовують для кручення паперу пінцет, який необхідний для точного закріплення деталей, клей ПВА або інший густий клей, ножиці.

Інструментами для квілінгу можуть також бути і спеціальні пристосування з пластиковою, металевою або дерев'яною ручкою і тонкою «вилочкою». З такою «вилочкою» зручно закручувати папір у рол. При створенні мініатюрних робіт використовують шило з тонким жалом. Можна також виділити такі інструменти для квілінгу, як машинки для нарізки бахроми з паперу, лінійки з колами для виготовлення однакових елементів, машинки для нарізування смужок, машинки для гофрування паперу та інше.

Але найбільш важливий елемент у квілінгу - це папір, пофарбований в об'ємі. Є папір найрізноманітніших розмірів і щільності (від 116 до 160 гр/м2). Є також набори готових нарізаних аркушів паперу (однотонні або різнокольорові мікс). При бажанні можна самостійно нарізати смужки паперу шириною від 1 до 15мм і довжиною від 5 до 60 см. Далі можна робити з папером все, що дозволить фантазія - розрізати на частини, склеювати разом, з'єднувати смужки різних кольорів для створення деталей і спіралей різних кольорів. Можна брати смужки різного кольору та відтінку: чорні, білі, блискучі, кольорові, перламутрові, з подвійним тонуванням, з кольором, що поступово змінюється по довжині.

Існує ще багато матеріалів для квілінгу, які можна придбати в компанії "Кудесница". У нас широкий вибір матеріалів для рукоділля та творчості. Наприклад, є набори для квілінгу, набори для скрапбукінгу, набори для фелтінгу, набори для вишивання оптом і багато іншого. Всі вироби від перевірених і надійних виробників.


Подробная информация о ценах и товаре на сайте: www.kudesnica.od.ua