Густе довге волосся - подарунок природи. Мало кому з жінок таке «багатство» дане від Бога. Тому більшості доводиться всіляко трудитися над тим, щоб волосся на голові стало якомога більше, або створювати хоча б ілюзію густоти.

Був час, коли за допомогою трав, різних фруктів і плодів жінки дбали про свое волосся, живили його енергією, лікували, роблячи міцним і здоровим. Сьогодні маски з натуральних продуктів здаються безглуздими - навряд чи вони здатні додати пишності волоссю. Максимум - легкий блиск.

Багато хто, напевно, замислювалися про нарощування волосся. Але подібна процедура підходить далеко не всім: з самого початку волосся повинне бути здоровим, міцним, щоб витримати вантаж нарощеного волосся, мати довжину близько 10 см. Крім цього, нарощене волосся вимагає певного догляду, спати з ним незручно, та й різноманітність зачісок невелика, інакше будуть помітні місця кріплення нарощених пасм.

Як бути?

HairDo - унікальне штучне волосся, виготовлене з волокон Вібралайт (Vibralite), які вважаються найбільш точним відображенням людської волосини з-поміж усіх існуючих. А їх вага при цьому в три рази менша! Локони HairDo не потрібно розчісувати, сушити феном, робити укладку, завивку і т.д. Ваша зачіска вже готова!

Зробити гарну зачіску самостійно? Легко!

Локони HairDo набули неймовірої популярності ще й тому, що користуватися ними можна без сторонньої допомоги - будь-яка жінка зможе стати довговолосою красунею всього за кілька хвилин! Необхідно просто прикріпити пасма до вашого волосся спеціальними зажимами - і зачіска вашої мрії готова! Такими диво-накладками частенько користуються знаменитості. Тепер і ви можете щодня виглядати як кінозірка! І без значних фінансових витрат!