Вона просто-таки викликає захоплення у будівельників, вона максимально стійка до перепадів температури, має високий коефіцієнт міцності і є ідеальним покрівельним матеріалом. Це все маленька частина переваг, які має металочерепиця. Сьогодні спробуємо дати відповідь на такі популярні запити, як металочерепиця в Донецьку, де купити металочерепицю, ціни на металочерепицю і т.д. Розповімо, яку металочерепицю найкраще вибрати і де.

Металочерепиця в Донецьку - дуже популярний будівельний матеріал, як і в інших містах України. Як показує практика, вона має досить великий експлуатаційний термін, стійка до корозії і ультрафіолетового випромінювання. Це говорить про те, що протягом багатьох років вона зберігає свій колір, стійка до іржі. Широкий асортимент кольорових рішень вигідно грає і в естетичному аспекті. Це дає можливість підібрати практично будь-який колір і фактуру для вашої покрівлі.

Сьогодні металочерепиця встановлюється на будь-яку основу - на цегляну, дерев'яну. Не варто також думати, що металочерепиця може стати додатковим джерелом шуму під час сильного вітру або грози. При правильному встановленні покрівельного покриття, металочерепиця не створює шуму навіть при сильних поривах вітру.

Але... як завжди, існує "але". Всі ці переваги металлочерепиці просто-таки тим же вітром і здує, якщо вибрати неякісну продукцію. Запам'ятайте, щоб під дахом будинку вашого завжди було тепло, надійно і затишно - металочерепиця повинна бути найякіснішою і обов'язково перевіреної торгової марки.

Як виглядає якісна металочерепиця, знає ТОВ "Донецька постачальна металургійна компанія". Тут знають в обличчя найкращих виробників.

 

Одним з головних козирів в асортименті компанії є унікальна металочерепиця RAUNI (Рауні), яка не має аналогів у східній Європі. Продукція виготовляється з високоякісної сталі з полімерним покриттям провідних європейських виробників сталі. На відміну від простої черепиці, для виробництва RAUNI використовується не звичайна оцинкована сталь, а сталь з алюмооцинкованим покриттям.

Товщина шару полімерного покриття і категорія оцинкування відповідає найжорсткішим європейським стандартам і нормам. Завдяки таким якісним показникам металу і багаторівневому контролю якості на всіх стадіях виробництва ця металочерепиця довговічна і має гарантійний термін служби не менше 50 років.

На відміну від звичайної черепиці, RAUNI має не прямий, а фігурний зріз, що точно повторює кромку листа. Це одна з ключових переваг. У результаті такого зрізу готова покрівля виходить візуально безшовною, не видно місць стикування аркушів, у результаті покрівля виглядає монолітно.

Черепиця RAUNI має різні типорозміри: PREMIUM, STANDART і MINI. Але вибір металочерепиці - це вже інша історія... Звертайтеся до фахівців компанії "Донецька постачальна металургійна компанія", вони допоможуть вам з вибором.

Мораль цієї статті така: якщо тече дах - купуйте надійний покрівельний матеріал, якщо потрібен надійний покрівельний матеріал - обирайте металочерепицю RAUNI, якщо потрібна металочерепиця в Донецьку - звертайтеся до ТОВ ДСМК.

Телефонуйте просто зараз - (050) 904-95-17

Вдалих вам рішень!