Люмінесцентні світильники від компанії «Електросервіс»

Чи помічали ви колись, як просте освітлення може змінити цілий зовнішній вигляд кімнати? Ні? А даремно, адже світильник - це те, на що звертають увагу і те, що може створити затишок у вашому будинку, звичайно, якщо він виглядає красиво.

Є велика різноманітність світильників, кожен з яких рекомендують використовувати в тих чи інших приміщеннях. Для освітлення офісів, житлових, навчальних та господарських приміщень ідеально підходять люмінесцентні світильники, які забезпечують високу світлову віддачу і довгий термін служби. Все це сприяє тому, що люмінесцентні світильники давно вже стали найбільш поширеними, а також незамінними для великих площ приміщень. У світильниках застосовують люмінесцентні лампи, світловіддача яких дорівнює 80100 Лм/Вт (світловіддача ламп розжарювання всього 1420 Лм/Вт), при цьому термін служби люмінесцентних ламп в 10-12 разів більший. Багато хто з нас асоціює люмінесцентні світильники з холодно білим світлом, але в даний час існує велика гамма різноманітних ламп для цих світильників, від холодних до теплих тонів. Крім того, люмінесцентні світильники можуть давати світло, спектр якого найбільш близький до спектру сонячного світла. Тому їх нерідко називають лампами денного світла. А з іншого боку, залежно від наповнювача (інертного газу) люмінесцентні лампи можуть давати кольорове світло (наприклад, неонові - помаранчевий, а аргонові - синій), що досить важливо в декоративному освітленні. Саме тому люмінесцентні світильники в сучасній світлотехніці застосовуються особливо широко.

Таким чином, люмінесцентні світильники використовуються як для декоративної, так і для практичної мети. Їх вартість порівняно невелика, а спектр запропонованої продукції досить широкий, при цьому вони є одними з найбільш економічних джерел світла.

Компанія "Електросервіс" спеціалізується не тільки на світлотехнічній, а й на електротехнічній та кабельно-провідниковій продукції, а також різноманітній фурнітурі (розетки, вимикачі, хомути, кріплення кабелю, і багато іншого). Наше підприємство взяло за основу такі принципи, як «порядність», «надійність», «якість продукції та обслуговування», «стратегічне партнерство» з постачальниками і покупцями», «увага не на хвилинну вигоду, а на довготривалу співпрацю». Ми допоможемо підібрати найоптимальніший для вас товар, а також проведемо консультацію з будь-якого вашого питання. Завжди будемо раді бачити вас!

Поставтеся до вибору освітлення відповідально - і тоді затишок у вашому домі чи на роботі буде радувати вас довгі роки.