Уже з 80-х років минулого століття почався промисловий бум у виробництві високоякісних рідких і пастоподібних дитячих продуктів харчування. І вже на сьогоднішній день, як заявляють експерти, сегмент дитячого харчування залишається одним з найбільш динамічних на продовольчому ринку України, Росії, Білорусії та інших країн. Адже, як показує статистика, 41% всіх витрат на малюка складають дитячі суміші.

Для багатьох великих переробників, що працюють в харчовій промисловості, продукти для дітей є основними двигунами зростання їх виручки. Тому кожен виробник стикається з проблемою вибору якісного обладнання для виробництва дитячого харчування, яке б могло працювати без перебою та з максимальною ефективністю.

Італійський виробник обладнання для дитячого харчування

Пропонуємо продукцію італійського виробника харчового обладнання Boema SpA. Компанія реалізує обладнання для виробництва дитячого харчування номінальною продуктивністю 3000 кг/год сировини.

Технологічні лінії для виробництва дитячого харчування універсальні та дозволяють переробляти продукти від коренеплодів, фруктів до різноманітних ягід (морква, гарбуз, кабачок, яблуко, фрукти з кісточками, ягоди).

Обладнання для виробництва дитячого харчування Boema дозволяє отримувати готову продукцію: пюре натуральне (не уварене) та концентрат пюре 30° Brix (пюре уварене).

Враховуючи широку гаму сировини, яку лінія може переробляти, обладнання для виробництва дитячого харчування має дві ділянки прийому сировини.

1. Коренеплоди. Група прийому коренеплодів - це бункер видалення землі, дозування в лінію, миття під тиском води, видаляч важких домішків та мийка барабанна. А також група очищення від шкірки: видаляч шкірки тиском пари з системою вилучення шкірки, бак охолодження та щітковий доочисник.

2. Інша сировина. Фрукти та овочі, які не потребують очищення від шкірки: група замочування гарбуза і кабачка, барботажна мийка, інспекційний транспортер з душируючим пристроєм. Група обробки кісточкових фруктів: роликовий віддільник і доочисник кісточок.

Після цього, все обладнання загальне для всіх продуктових потоків, незалежно від типології сировини: група гарячої екстракції пюре (дробарка молоткова, група корекції pH, бланширувальник варильний з обертовим змійовиком, турбопротирка/фінішер-дуплекс); група уварювання та концентрації пюре (ВВУ примусової циркуляції, накопичувальні продуктові ємності, градирня з групою охолодження води).

Крім того, лінії виробництва дитячого харчування укомплектовані: контейнеро-перекидачем, похилими елеваторами зі стрічкою з гуми, ПВХ і intarlox, інспекційними транспортерами і групами обробки сировини, шнековими транспортерами, барабанними фільтрами оборотної води, контрольними фільтрами чужорідних домішок, платформами і майданчиками для обслуговування, групою електричних щитів контролю та керування лінією, комплектом запасних частин.

Для всього спектру обладнання для дитячого харчування (малої, середньої та великої потужності) компанія гарантує високу якість кінцевого продукту. Метою при проектуванні та побудові ліній та окремих машин була і залишається мінімізація відходів при переробці продукту і максимальне використання енергозберігаючих технологій.

Висока якість обладнання Boema підтверджена сертифікатом ISO 9001, а також світовими замовниками та партнерами, західноєвропейськими та східноєвропейськими лідерами у виробництві продуктів харчування.

Своєму успіху компанія зобов'язана високому професійному рівню своїх інженерів, агентів та дистриб'юторів!