Спосіб вирощувати рослини за допомогою кокосового торфу прийшов до нас здалеку та одразу прижився. Вітчизняні аграрії на власному досвіді переконалися, що кокосові субстрати - це нове слово в сільському господарстві. Сьогодні існує багато різновидів кокосового субстрату, але хотілося б приділити особливу увагу кокосовому торфу. Це так званий безземельний субстрат.

Залишимо довгі передісторії, пропонуємо почати одразу з переваг, якими володіє кокосовий субстрат.

Торф з кокосового волокна або кокогрунт є ідеальним безземельним субстратом для вирощування широкого спектру рослин, квітів, ягід. Приміром, сьогодні чудово вдається вирощувати томати, огірки, перець, баклажани, полуницю і суницю, квітучі горшкові рослини, квітучі рослини на зріз. Важливо, що кокосовий торф сам по собі є ідеальним середовищем для вирощування рослин, а при додаванні його в інші види грунтів він істотно покращує їх структуру.

Важливими особливостями кокосового торфу є те, що він може містити в собі води в 5 разів більше власної ваги, має прекрасну пористість. Це стимулює ріст коренів. Цей вид кокосового субстрату дозволяє реструктуризувати грунт і зберегти вологість в садах і розсадниках. Його використання дозволяє зменшити частоту поливів.

Крім того, торф допомагає збільшити термін служби компосту, підвищити стійкість рослин до шкідників, мінімізує ризик несхожості насіння в компості. Показник pH у кокосового торфу знаходиться в межах 5,4-6,4, що сприятливо позначається на екології.

Кокосовий торф є прекрасною заміною мулистого торфу та мінеральної вати. Сьогодні майже у всіх європейських країнах, США та Росії кокосовий торф широко використовується в теплицях.

В Україні, на щастя, з кожним роком теж з'являється все більше поціновувачів цього субстрату. Досвідчені аграрії підтвердять, що результати використання кокосового торфу дійсно втішають.

Купити кокосовий субстрат в Україні можна, зателефонувавши за ось цим номером телефону - 098) 656 81 87. Компанія Файбер Фемілі Україна - якраз те підприємство, яке вже багато років постачає на вітчизняний ринок якісний субстрат з індійського заводу. Якість - не залишає сумнівів, результат - не залишає інших варіантів, крім того, щоб купити цей продукт. Замовлення приймаються з усіх регіонів України, доставка за домовленістю.

Якщо вас зацікавила інформація або ви хочете купити кокосовий торф, заходьте сюди.
Детальна інформація за контактними номерами телефонів.