Постійне збільшення асортименту соків, що виготовляються зі свіжих фруктів, вимагає гнучкості та високого рівня виробничої ефективності на підприємствах даної галузі. Ці продукти мають сезонний характер, тому, значною мірою, швидкість виходу на ринок та укомплектованість каналів збуту є першочерговими умовами успіху того, хто виробляє соки. А для досягнення цієї мети достатньо лише купити хороше обладнання для виробництва соків!

Компанія Boema SpA, яка завжди на слуху в світі та в Україні, пропонує купити технологічне обладнання для виробництва соків. Виробничі лінії та окремі машини Boema з виробництва соків розроблені за принципом мінімізації відходів при переробці продукту та економії витрат електроенергії.

Широкий асортимент обладнання для виробництва соків Boema

- обладнання для прийому, транспортування, миття овочів, фруктів та ягід (барботажна, барабанна, флотаційна мийка), видалення кісточок, домішок та шкірки;
- обладнання для нагрівання, бланшування, дезактивації ензимів;
- обладнання для первинної та вторинної ензимації, фільтрації, екстракції (холодної та гарячої), деаерації, охолодження, випарювання вологи;
- обладнання для стерилізації та асептичного розливу готових соків.

На весь спектр обладнання для виробництва соків компанія Boema гарантує високу якість кінцевого продукту. Фірма щороку підтверджує своє лідерство в проектуванні та виготовленні обладнання харчової промисловості та ліній для переробки овочів, фруктів та ягід.

Обладнання для виробництва соків сміливо можна назвати обладнанням "класу люкс"! Завойована репутація на ринку як надійного партнера, підтверджена численними замовниками та партнерами - світовими, західноєвропейськими та східноєвропейськими лідерами у виробництві продуктів харчування.

До чого сьогодні прагне компанія Boema SpA? Стати лідером ринку, забезпечуючи кращу якість обладнання для виробництва соків та найкращий сервіс для кожного партнера.

Підприємство запрошує Вас впроваджувати новітні технології та обладнання для виробництва соків з оптимальним використанням природних ресурсів та збереженням навколишнього середовища.

Обирайте компанію Boema SpA, яка діє за принципом: "Твоя репутація - це якість твоєї діяльності"!