Абсолютно всі товари і продукція, яку ми щодня купуємо в магазинах підлягає фасовці в спецтару. Одним з її видів є фасувальні пакети.

Так що ж являє собою фасувальна тара?

Фасувальний пакет - один з найпопулярніших і практичних видів поліетиленових пакетів. Він призначений для зберігання і транспортування всіх без винятку продовольчих і харчових продуктів.

Істотною зручністю фасувального пакету є те, що він повністю забезпечує гігієнічність і чистоту продуктів, а також суттєво продовжує їх термін зберігання, скорочує час на обслуговування покупця і дуже часто надає інформацію про запропонований товар.

З чого ж виготовляють фасувальні пакети?

На сьогоднішній день виготовлення поліетиленових пакетів для фасування буває з двох типів матеріалів.
 
Поліетилен високого тиску (ПВТ). Основні показники: м'якість і прозорість своєї структури, високі показники еластичності. Такі фасувальні пакети легко розтягуються, але, при цьому не втрачають первинної форми. Мінусом є те, що такі поліетиленові пакети для фасування мають досить низьку міцність і, відповідно, обмеження у вазі, яку вони можуть витримати. В основному, пакети з ПВТ застосовуються при транспортуванні продовольчих товарів.

Поліетилен низького тиску (ПНТ) має дуже щільну і непрозору структуру. Від легко витримує механічні пошкодження, високі вагові навантаження. Фасувальні пакети ПНТ використовуються для транспортування: взуття, одягу, будівельних матеріалів та інших непродовольчих товарів.

Фасувальні пакети з логотипом охоплюють дуже велику область застосування: сільськогосподарська продукція, продукти харчування, маркетингова сфера, іміджева упаковка і багато іншого.

Компанія Екстра Пластик пропонує фасувальні пакети оптом і у роздріб: різного розміру і форми, можливість нанесення логотипу, малюнка. Виготовлення поліетиленових пакетів для фасування відповідає гігієнічним нормам і встановленим стандартам якості.

Ми прагнемо, в першу чергу, до взаємовигідної співпраці, тому забезпечуємо вигідні для обох сторін умови, які дозволяють вам вигідно вкласти свої гроші в фасувальні пакети відмінної якості.

Купити поліетиленові пакети нашого виробництва можна в будь-якій точці України. Звертайтесь.