На сьогоднішній день існує так мало обладнання для переробки овочів та фруктів, яке дійсно варте уваги для підприємств даної сфери діяльності. Купуєш з розрахунком на тривалий термін використання та з максимальною продуктивністю, а отримуєш сконструйований метал, який придатний на 2-3 роки експлуатації, а далі його місце на смітнику. Так, це реалії сьогоднішньої техніки. І хтось мириться із цим, а хтось шукає кращі варіанти для свого виробництва. До якої групи відноситесь Ви?

Отже, якщо Ви хочете бачити своє виробництво прогресивним в усіх сферах, тоді Вам варто серйозно подумати про обладнання для переробки овочів та фруктів, яке принесе дохід Вам!

Обладнанням для виробництва овочів та фруктів Boema - кращі технології конструювання

Представляємо Вам відомого у всьому світі італійського виробника Boema - одиного з найбільших світових постачальників обладнання для переробки овочів та фруктів. Завод постійно впроваджує новітні технології, щоб оснащувати виробників харчової продукції найновішим обладнанням.

Підприємство Boema виробляє широкий асортимент обладнання для повного циклу виробництва різноманітних продуктів харчування з овочів, фруктів, а також ягід. Сучасні установки прийому продукції, миття, бланшування, транспортування, очищення її від шкірки і кісточок, фільтрації, стерилізації, заморожування та розморожування, фасування - незамінні помічники в процесі якісного виробництва.

За час своєї роботи компанія Boema пройшла нелегкий шлях від становлення на ринку харчового обладнання до реалізації найскладніших, часом неймовірних технічних проектів.

Фахівці здійснюють монтаж і пусконалагоджувальні роботи по всьому світу. Інженерна служба постійно підвищує свою кваліфікацію, проходячи атестацію та отримуючи відповідні сертифікати на обладнання.

Фахівці відділу продажів мають профільну освіту, постійно підвищують свій рівень знань, відвідують спеціалізовані тренінги, беруть участь у спеціалізованих виставках харчової галузі, відстежують появу нових прогресивних технологій у виробництві обладнання для переробки овочів та фруктів.

Крім того, компанія Boema забезпечує повний обсяг послуг, починаючи від проектування до введення в експлуатацію та виходу на задану потужність.

Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!