Ринок України пропонує широкий асортимент сільськогосподарської техніки, яка в свою чергу потребує запасних частин. Дуже популярним сьогодні є американський виробник John Deere. Під даною маркою випускається сільськогосподарська техніка, а також оригінальні запчастини до неї.

Компанія Мелтехсервіс одна з провідних на території України, що пропонує повний асортимент оригінальних запчастин John Deere. Підприємство вже не перший рік на ринку сільськогосподарської техніки, й зарекомендувало себе як постачальник якісної продукції та надійний партнер.

John Deere став дуже популярним серед аграріїв завдяки тому, що виробник використовує комплексний підхід до виготовлення агрегатів та механізмів.

Виготовляючи запчастини, John Deere намагається на 100% задовольнити абсолютно всі можливі потреби покупців. Під час виготовлення продукції ставляться та дотримуються суворі вимоги, аби запасні деталі забезпечили якісну та безперебійну роботу, а також щоб виділялися з поміж інших надійністю. Саме завдяки цьому  запчастини даного виробника цілком та повністю задовольняють потенційних клієнтів.

Якщо у вас є сільськогосподарська техніка John Deere, і вам потрібно купити запасні деталі, звертайтесь до компанії Мелтехсервіс. Адже на складі підприємства є весь асортимент запасних деталей даної торгової марки.

На підприємстві працють кваліфіковані працівники, які обізнані у даній сфері. Тому при потребі нададуть консультацію та порекомендують, як краще буде замінити ту чи іншу запчастину. У випадку, якщо певна деталь на той момент буде відсутня на складі, спеціалісти проінформують на рахунок термінів її поставки та ціни.

Компанія реалізує свою продукцію в Києві, Харкові, Житомирі, Донецьку, Одесі, Вінниці, Сімферополі, Мелітополі, Тернополі, Луцьку, Кривому Розі, Івано-Франківську, Дніпропетровську, Луганську, Запоріжжі, Ужгороді, Миколаєві, Херсоні, Вінниці, Чернігові, Черкасах, Сумах, Білій Церкві та інших містах України!

Щоб купити запчастини у Мелтехсервіс звертайтеся за телефонами, вказаними у контактній інформації.

Завітайте  до компанії та купуйте запчастини John Deere. Тут вам пропонують відмінне обслуговування та якісну продукцію за доступною ціною.

Переконайтеся самі у перевагах співпраці з підприємством!