Хто сьогодні з виробників зерна може відверто сказати про якість своєї продукції? Стандартна відповідь: "Краща якість тільки у нас!" Де правда, а де її немає - розбирайтесь самі! Але, щоб не купити "кота в мішку", варто застерегтись. Як? Читайте далі.

Реалізатори зерна просто зобов’язані проводити досить жорсткий контоль вологості зерна, адже сухе зерно - це якісне зерно!

Отож, підприємствам, які займаються зберіганням та переробкою зерна, слід озброїтись пристроєм для контролю вологості зерна - найновішим вологоміром зерна.

Вологомір зерна призначений для контролю якості зерна та зернової продукції. У ньому дуже широкий діапазон дії, а також спектр даних, які видаються користувачеві. Цей пристрій може застосовуватись для експрес-аналізу вологості зерна як в лабораторних, так і в польових умовах, при розміщенні зерна в сховищах та при зволоженні зерна перед помелом.

Вологомір для зерна може з легкістю визначати вміст вологості найрізноманітніших зернових культур, таких як пшениця, ячмінь, жито, конюшина, овес, вівсяниця лучна, вівсяниця кормова, мука пшенична, макарони, льон, просо, рис, гречка, соя, соняшник, горох, ріпак, кукурудза.

Де купити вологомір для зерна, що зі 100% точністю контролює вміст вологості зерна?

На сьогоднішній день мале підприємство Ремікс пропонує українському споживачеві вологоміри зерна кращих світових виробників. В широкому модельному ряді компанії знаходяться: вологомір зерна FarmPoint, вологомір зерна SuperPoint, вологомір зерна FarmPro, вологомір зерна SuperPro, вологоміри зерна GRAIN TESTER Плюс, вологомір зерна GRAIN COMPUTER Плюс, потоковий вологомір зерна Grain Dryer Computer Plus.

Принцип роботи перерахованих вище вологомірів зерна заснований на вимірюванні ємності та високої частоти, яка разом із стискуванням та автоматичною температурною компенсацією ведуть до більш точного результату.  

Головні особливості приладу та його переваги: універсальність, можливість роботи з багатьма видами зерна, насіння, трав без попереднього подрібнення. Крім того, вологоміри зерна можуть визначати в широкому діапазоні вологість борошна.

Мале підприємство Ремікс - це інноваційна команда фахівців, яка спеціалізується на виконанні індивідуальних замовлень в області точного землеробства. Ця фірма гідно конкурує на ринку технологій землеробства України. За роки праці вона набула досвіду вирішення будь-яких питань в даній галузі.

Чому б не довірити якість продукції вологоміру для зерна кращого виробництва?