Екологічно чистий міцний матеріал, незамінний у багатьох сферах - це поліпропіленовий нетканий матеріал спанбонд. Він є кращою альтернативою більш дорогим матеріалам, які використовуються у виробництві меблів, взуття, одягу.

Компанія Текстон-Україна, дочірнє підприємство польської компанії Текстон, здійснює поставки цього матеріалу на територію України. Унікальні технології, сучасне обладнання і професіоналізм працівників компанії Текстон дозволяють створювати найякіснішу продукцію, яка не має аналогів на вітчизняному ринку. Виготовляють спанбонд методом розплаву полімеру з подальшим термоскріпленням. Цей матеріал характеризується такими якостями, як висока міцність, зносостійкість, стійкість до впливу агресивних середовищ (лугів, кислот). Спанбонд має хорошу повітропроникність і термостійкість.

Причини, з яких варто купити спанбонд:

- формостійкість, міцність;
- екологічність;
- вироби зі спанбонду абсолютно нетоксичні і не викликають алергії;
- спанбонд можна зварювати, мити, фарбувати;
- низькі ціни.

Безліч переваг, які має спанбонд, обумовлюють його застосування в багатьох сферах промисловості. Він використовується у виробництві меблів як проміжний шар між оббивкою і наповнювачем. Застосовується у виготовленні матраців, де він служить для ізоляції пружинних блоків. Використовується для пошиття знімних чохлів, закріплення і додання рельєфу формуючого матеріалу, для виготовлення стільців.

Агроволокно, різновид спанбонду, застосовується в сільському господарстві для захисту чутливих рослин від зовнішніх факторів і боротьби з бур'янами.

Спанбонд має безліч переваг перед такими матеріалами, як бязь, міткаль, флізелін. Головним чином він переважає завдяки своїй економічності.

Висока зносостійкість дозволяє використовувати спанбонд для обробки внутрішніх поверхонь валіз, сумок та інших галантерейних виробів. Він застосовується у виробництві взуття (підкладки, міжпідкладки, устілки).

Крім того, спанбонд використовують для виробництва медичного та захисного одягу для персоналу фармацевтів, салонів краси, працівників громадського харчування, електронної промисловості. Адже він відрізняється хімічної стікійстю, стійкістю до високих температур, міцністю.
 
Широко використовується цей матеріал для виробництва чохлів для одягу, постільної білизни. Компанія Текстон виготовляє спанбонд в широкій колірній гамі, що дозволяє виготовляти вироби, які мають відмінний товарний вигляд. Це недорога і стильна продукція, здатна задовольнити вимоги будь-якого, навіть найвимогливішого покупця.

Купити санбонд Ви можете вже зараз, зв'язавшись з представниками компанії Текстон-Україна за контактними номерами телефонів: http://texton.ub.ua/contact-information/