Зварна сітка не перестає набувати популярності не тільки в цивільному будівництві та промисловості, але і в домашньому господарстві. Висока міцність, надійність і довговічність зварної сітки поряд з невисокою питомою вартістю в порівнянні з субститутами забезпечує їй постійно високий попит. Сучасна зварна сітка різниться за багатьма ознаками, як, наприклад, область застосування або місце призначення. Зварна сітка може бути легкою і важкою, оцинкованою та неоцинкованою, арматурною і кладочною. Виробляється і продається зварна сітка рулонами, або листами.

 

Традиційною областю застосування зварної сітки є будівництво. Застосування зварної сітки в будівельній індустрії необхідно для зміцнення різних конструкцій, а тому і видів зварної сітки тут безліч. Чи це буде цегляна кладка, чи штукатурні роботи, зварна сітка знаходить застосування скрізь: при будівництві котеджів та гаражів, складів і "багатоповерхівок". Навіть сучасне будівництво доріг не обійшлося без застосування зварної сітки - вона використовується для армування дорожнього покриття.

 

У господарстві областей застосування зварної сітки не менше. Це і огорожі для дачної ділянки, і вольєр для собак - охоронців Вашого котеджу, і клітки для домашньої птиці у фермерському господарстві - список виробів і конструкцій із зварної сітки може тривати й тривати. Зварну сітку просто обожнюють дачники і власники приватних будинків, адже з неї можна спорудити надійний і стійкий каркас для теплиці або парника.

 

Зварна сітка встигла зарекомендувати себе з найкращого боку, і саме тому областей, де вона застосовується, стає все більше з кожним днем, а нові технології виробництва дозволяють удосконалювати її споживчі властивості. Зварна сітка надовго зайняла позиції на ринку будівельних матеріалів поряд з такими традиційними матеріалами, як бетон та цегла.

http://kvartiraminsk.com