Секонд-хенд крем не слід плутати із "гуманітаркою", яку нібито безкоштовно отримують із-за кордону та незаконно продають. Це буває вкрай рідко. Такий сорт як “крем” - брендовий європейський одяг найкращої якості.

Секонд-хенд крем бере свій початок із Англії, адже саме в цій країні розпочали здійснювати продаж такого одягу. Слово "cream" переводитися на російську мову, як вершки з молока. Чому саме від такого слова походить даний сорт? Як цінні вершки вибирають від молока, так і одяг та взуття сортують за таким принципом.

Отже, в першу чергу секонд-хенд крем - це взуття та одяг без зносу, в більшості випадків з цінниками та бірками. Це найдорожча категорія класу “люкс”, представлена брендовими, новими та сучасними речами.

Читаючи характеристику про секонд-хенд категрії "крем", Ви можете подумати, що це славнозвісний стоковий одяг. Але ці дві категорії не варто плутати! Адже стокові речі вважаються зниженими в ціні магазинами. А от секонд-хенд крем - це продані речі, тому до категорії "сток" не мають ніякого відношення.

На сьогоднішній день оптовий склад Second Hand пропонує купити секонд-хенд крем українським підприємцям, які активно розвивають бізнес в даній сфері. Одяг та взуття привозяться на склад Second Hand із Європи (Англія, Німеччина та Польща). Заможне населення цих країн віддає на сортувальні фабрики свої речі, які були куплені на розпродажі або колекційні моделі, які були одягнені лише один раз. Крім того, для дітей європейці люблять купувати речі про запас і тільки найвищої якості, але дитина дуже швидко росте і досить часто навіть не встигає приміряти новий одяг. Тому в категорії "крем" можна знайти безліч хорошого дитячого одягу.

Чому ж такий попит на секонд-хенд крем?

Категорія "крем" користується великим попитом у покупців України. Пояснюється це тим, що у порівнянні з новими речами, представленими в бутиках, магазинах і ринках, секонд хенд крем має нижчу ціну та високу якість. Адже секонд-хенд крем - це популярні якісні бренди (Dior, Guess, Escada, Tom Tailor, D&G, Calvin Klein, Esprit, Lacoste, H&M, Zara і т.д), представлені в одному екземплярі. Такий одяг та взуття допоможе кожному виглядати красиво, елегантно, стильно та оригінально.

Кращий оптовий склад Вам не знайти! Тому розпочніть плідну співпрацю з надійним постачальником в Україні!