Флешки - це найзручніший носій інформації, який у наш час використовує практично кожен. Флеш-носії забезпечують зберігання і перенесення інформації, резервне копіювання даних. За часів своєї появи компактні носії інформації були доступні далеко не кожному. Але в наш час будь-яка людина може оцінити зручність використання флешок і замовити ексклюзивну флешку з логотипом.

Крім свого основного безпосереднього призначення, такий девайс, як флешка може виконувати й інші важливі функції. Наприклад, вона є відмінним рекламним носієм. Флешки з логотипом Вашого підприємства стануть незамінною річчю на промо-акціях і бізнес-конференціях. Ви зможете подарувати їх Вашим клієнтам, діловим партнерам.

Існує декілька типів нанесення логотипу на флешку, кожен з яких має свої особливості.

Лазерне гравіювання

Цей тип нанесення широко застосовується для флеш-накопичувачів з металевою поверхнею. Також може застосовуватися для нанесення на флешки з дерева, шкіри, пластику. Перевагами лазерного гравіювання є можливість нанести зображення високої якості при найменшому розмірі, довговічність напису, стильний вигляд. Завдяки безконтактній технології впливу є можливість обробляти крихкі вироби.

Об'ємне нанесення

На поверхню флешки кріпиться об'ємна наклейка з логотипом Вашої компанії. Флешки з логотипом, виконаним за допомогою об'ємного нанесення, також довговічні і презентабельні. Такі наклейки можуть мати складні конфігурації і форми.

Повнокольоровий друк

Нанесення повнокольорового зображення можливе на будь-яку продукцію як з плоскою, так і з нерівною поверхнею. Єдиний недолік цього методу - відсутність в принтері білих чорнил.

Тамподрук

Тамподрук є найзручнішим способом нанесення логотипу. Ця технологія полягає в перенесенні фарби з кліше на поверхню за допомогою спеціального тампона. Тампонний друк має безліч переваг. Це можливість в найшвидші терміни нанести на флешку практично будь-яке зображення, висока точність друку. Зображення можна нанести у важкодоступні місця. Флешки з логотипом, виконані цим методом, набувають дуже презентабельного вигляду і є чудовими рекламоносіями.

Тиснення

Застосовується цей метод до флешок в шкіряному корпусі. Наноситься напис або зображення за допомогою спеціального кліше (штампа). Ця технологія дозволяє надати флеш-носіям стильний і ексклюзивний вид.

Якщо Вас цікавлять флешки під нанесення логотипу Вашої компанії, звертайтеся в інтернет-магазин flash-market.com.ua. Ви переконаєтеся на власному досвіді, що флешки з логотипом - це чудовий рекламний носій, який сприятиме розвитку Вашого бізнесу.