«Незалежно від того, скільки у Вас грошей та інших
здобутків, якщо у Вас є собака - Ви багаті!»
Луї Собен

Краса - страшенна сила! У цьому власники київських собак, особливо довгошерстих, переконуються щоразу, коли знаходять розкидані по квартирі клапті шерсті на диванах, килимах, та й просто на підлозі, залишені їхніми улюбленцями...

Вихід з такої ситуації, звичайно ж, є - це стрижка собак, Київ чи інші міста України.

Постригти собаку зможу сам!?

З початком весни деякі господарі беруть у руки ножиці і намагаються підстригти собаку самі. Незабаром перед ними з'являється щось незрозуміле: нерівна шерсть, що стирчить, обскубані вушка, опущений хвостик і сумні очі...

І навіть якщо такий власник знайде необхідний інструмент, місце для подібної тортури в міській квартирі, то часом навіть почати процедуру не вдається. Ласкава, доброзичлива та спокійна собачка раптом починає крутитися дзигою, вириватися і тікати, а часом навіть норовить куснути.

У свою чергу, господар, у кращому випадку, намагається задобрити вихованця за допомогою ласощів або взагалі відпускає, навіть не почавши стрижки. В гіршому - гнівається та свариться на песика, намагається його силоміць втримати.

Звісно, що в таких умовах у собаки виникає захисна реакція, і стрижка назавжди стає для неї стресом. З журбою господар песика розуміє, що потрібно було б звернутися в професійний салон... але, на жаль - пізно!

Все для чарівної краси Вашого улюбленця!

Висновок з цього простий: якщо стрижка собак - не Ваш фах, потрібно довірити роботу професіоналам. Адже якщо в іншій справі результат відсутності досвіду помітний не відразу, то тут Ви миттєво прийдете у смуток разом зі своїм собакою від недотепної стрижки. Тому з Вашим улюбленцем завітайте у зоосалон Zootrimming, де у майстрів є всі необхідні інструменти - машинки для стрижки, спеціальні ножиці, щітки, гребінці та інші речі, які ретельно стерилізуються.

У цьому салоні стрижка - Київ та передмістя, до речі, вже оцінили таку перевагу - здійснюється без наркозу та заспокійливих засобів, тобто тварин не присипляють. Вам запропонують вибрати стрижку за каталогом, порадять найкращий варіант, розкажуть, скільки коштують інші процедури. Тут працюють справжні професіонали - грумери. Такі майстри не просто акуратно стрижуть тварин - вони чудово знають анатомію породи Вашого пухнастого друга і будуть дуже обережно працювати з його уразливими місцями.

Неважливо, якої породи пес розділяє з Вами дах, радості чи труднощі життя - кокетлива ши тсу, життєрадісний йорк, грайливий пудель, рухливий шпіц, відважна вівчарка або милий серцю двір-тер'єр - усі вони знайдуть у салоні Zootrimming свого майстра, який підбере для будь-якого Вашого вихованця свій, індивідуальний стиль.

Крім того, тут можлива стрижка в будь-якому районі Києва і в передмісті. Причому виїзд майстра входить у вартість комплексу послуг!

Яку б стрижку для свого чотирилапого друга Ви не обрали - зверніться в Zootrimming, і Ви зробите приємність своєму вихованцеві!