Як захистити свій організм від попадання інфекційних речовин в органи дихання? Уникати джерела зараження - це не вихід! Адже в такому випадку, наприклад, лікарю прийдеться звільнитись, тому що він щодня знаходиться в тісному контакті з хворими людьми. Але не будемо вдаватись в крайності, а будемо шукати вихід. А він є!

Наша компанія Спецтехпром має для Вас дві пропозиції - медичні маски та цивільний протигаз ГП-7. Такі індивідуальні засоби захисту органів дихання здатні перешкодити потраплянню у Ваш організм шкідливих збудників хвороб. Але їх функції різняться між собою. Детально ознайомитись з товарами допоможуть наші досвідчені фахівці.

У НАС МОЖНА ЗАМОВИТИ!

Маски медичні - найшвидший бар’єр від потрапляння різноманітних вірусів та бактерій в організм!

Уже довгий час ТзОВ Спецтехпром реалізує на ринок України медичні маски, які найбільше користуються попитом - тришарові маски на резинці. Вони добре пропускають повітря через нетканий гіпоалергенний матеріал. Фільтруючі шари ефективно захищають від потрапляння бактерій та вірусів в органи дихання.

Маски медичні оснащені носовим фіксатором за вухами. Упаковані маски по 50 штук в картонну коробку. Вони мають необхідні сертифікати та реєстраційні документи.

Протигаз ГП-7 - надійний захист від отруйних та небезпечних речовин!

Протигаз цивільний ГП-7 призначений для захисту органів дихання, обличчя та очей від отруйних речовин ймовірного противника. Крім того, він захищає від радіоактивного пилу, біологічних аерозолів, аварійно хімічно небезпечних речовин, а також небезпечних речовин інгаляційної дії радіонуклідів йоду та його органічних сполук.

Даний протигаз забезпечує можливість прийому та передачі звукової інформації голосом або за допомогою технічних засобів. А носити його можна близько 12 години, необхідно лише замінювати фільтропоглинаючу коробку після відпрацювання. Протигаз ГП-7 володіє всіма необхідними якостями згідно ГОСТ стандарту України.

Уже довгі роки наша компанія завойовує ринок України тільки надійними засобами індивідуального захисту органів дихання. І тому ми з впевненістю заявляємо - брак товарів виключений!

Засоби індивідуального захисту органів дихання, які Ви придбаєте у нас - це гарантія високої якості. Ми працюємо так, щоб примножувався не тільки фінансовий прибуток, але і наша ділова репутація компетентних партнерів в галузі.

Звертайтеся до нас у будь-який час - наша продукція Вас ніколи не підведе!