Світильники Львів, з його безліччю магазинів, пропонує у величезному асортименті. Тому проблема вибору постає дуже гостро. Для того, щоб зробити продуманий вибір, необхідно знати, які саме потрібні у домі освітлювальні прилади.

Світильник, якого не видно - найкращий

Не є таємницею, що більшість інформації з навколишнього світу людина отримує за допомогою зору, а не дотику або слуху. Піклуватися про зір, оберігати його потрібно постійно. Правильне освітлення є основою турботи про зір. Світло, яке б'є в очі - це дуже неприємно. Тому світильники мають бути підібрані таким чином, щоб давати необхідну кількість світла.

Лампа в жодному разі не має потрапляти у поле зору людини. Різні конструкції світильників по-різному вирішують завдання зменшення помітності лампи. Настінні, підвісні світильники та люстри розташовані значно вище або нижче рівня погляду.

Світильники спрямованого освітлення розташовують так, щоб напрямок світла збігався з напрямком погляду людини, яка дивиться на освітлений предмет. Вбудовані світлові об'єкти, так само як і багато сучасних люстр, накривають розсіюючим світло плафоном. Їх можна розташувати у навісній стелі набагато вище, ніж люстру, і вони опиняться досить високо навіть у великому залі.

Проте традиційні світильники є справжніми витворами мистецтва, які витончено доповнюють інтер'єр. Елітні дизайнерські світильники при дещо вищій вартості мають дуже продумані конструкції.

Один світильник - добре, а багато - краще

Яскраве світло бадьорить, допомагає зібратися і сконцентруватися. Тому потужний світильник у домі просто необхідний. Але часом, коли хочеться розслабитися і відпочити, потрібний неяскравий світильник розсіяного світла. Для цього ідеально підійдуть світильники, що дають півтонове кольорове освітлення.

Якщо Ви любите читати вечорами, то Вам необхідний як мінімум ще один світильник, який дає спрямоване досить яскраве світло у певній частині кімнати - торшер, бра або просто точковий світильник. Для роботи за столом просто необхідна настільна лампа. Чим більше різноманітних світильників у Вашому розпорядженні, тим вільнішим Ви будете у виборі варіанту, який влаштовує Вас в даний момент. Перед сном корисно перейти на слабке освітлення. А вранці яскраве освітлення бадьорить сильніше за каву.

Куди звернутися для підбору світильника у Львові?

Найшвидший і найпростіший спосіб - зайти в салон світла Еліт Лайт. Світильники Львів давно купує тут! Ви відразу зможете побачити, як виглядає той чи інший світильник, виберете індивідуальне оформлення світильника, що відповідає саме Вашим смакам, а персонал салону завжди допоможе у виборі. Тут є комплекти світильників, оформлення яких буде доповнювати один одного. Пам'ятайте, що ці освітлювальні прилади вибираються надовго, і від вибору світильника залежить Ваш комфорт.

Звертайтеся в салон Еліт Лайт, і Ви будете задоволені своєю покупкою!