Виготовлення меблів на замовлення - це рятівний круг для тих, хто не бажає тонути в морі одноманітності, хто не хоче зустрічати гостей у стандартних вітальнях, вечеряти і снідати на кухнях, які нічим не відрізняються від інших або прокидатися в звичайних спальнях. Якщо Ви - один із них, тоді ця стаття для Вас!

Якщо Ви читаєте цю статтю, тоді Вас точно цікавить відповідь на наступне питання - де варто купувати меблі на замовлення в Києві? На це та інші питання я сьогодні спеціально для Вас спробую знайти відповіді.

Виготовлення меблів на замовлення - простий спосіб догодити собі!

Коли мова йде про право вибору, то у випадку з меблями на замовлення - він як ніколи великий! Тут Ви можете втілити усі свої бажання, ідеї. Нехай навіть магазини пропонують великий вибір меблів. Але виготовлення на замовлення пропонує набагато більше можливостей. Наприклад, у Вас дуже нестандартне планування квартири і Вам завжди проблемно підібрати меблі. Або Ви мрієте про незвичайний дизайн кімнати... З усіма цими завданнями легко впоратися, купуючи меблі на замовлення.

Виготовлення меблів на замовлення - для тих, хто звик отримувати краще!

На унікальному дизайні меблів або можливості підібрати меблі за смаком усе не закінчується. Виготовлення меблів на замовлення дозволяє Вам отримати найкраще. Адже часто буває, коли купуєш кухню або спальню в магазині, зовнішній вигляд - якраз те, що потрібно, а от якість розчаровує за всіма параметрами.  А коли меблі для Вас виготовляються за індивідуальним замовленням, Ви вибираєте не тільки обгортку, а й начинку. А якою вона буде - залежить від компанії-виробника.

Тут напрошується питання «де варто замовляти меблі в Києві?»

Відповідь на це питання знає не одна сотня клієнтів компанії Сердолік. Фірма вже багато років працює на вітчизняному ринку, займається виготовленням меблів на замовлення, використовуючи унікальну технологію постформінгу. Компанія виготовляє якісні корпусні меблі, а також кухонні стільниці із пластику, штучного каменю за індивідуальним замовленням клієнта.

Виготовлення меблів на замовлення і технологія постформінгу

Компанія Сердолік - була однією з перших, хто почав професійно виготовляти меблі за технологією постформінгу. Найчастіше ця технологія використовується для виробництва фасадів - лицьових стінок корпусних меблів.

Використання технології постформінгу, яка представляє собою облицювання ламінатом плити і її країв при підвищених температурі й тиску, забезпечує високу стійкість меблів, механічну міцність, стійкість до впливу ультрафіолету, до впливу агресивних середовищ. Завдяки цій технології можливо виготовляти меблі широкої кольорової гами, більшої різноманітності форм. Переконайтеся в цьому самі.

Детальніше про виготовлення меблів на замовлення в Києві Ви можете дізнатися за контактними номерами телефонів.

Поспішайте! У компанії Сердолік діють привабливі ціни.