Незважаючи на свої досить специфічні характеристики, термостійка фарба користується великим попитом. Звичайно ж основною областю її застосування залишається промисловість: фарбування протипожежного обладнання, водонапірних систем побутових і промислових нагрівальних приладів, котлів, електричних і газових печей, камінів, теплообмінників, димоходів, вихлопних систем, різних резервуарів. Тим не менше, термостійка фарба знаходить своє застосування і в побуті. З її допомогою фарбують батареї, котли. Вона прекрасно запобігає руйнуванню структури дерева, цегли, бетону, металу та інших матеріалів.

Одним з вартих уваги продуктів, які пропонує вітчизняний ринок, є термостійка фарба від лакофарбового заводу Макрофарб. Ця термостійка емаль має стабільний блиск, швидко сохне і утворює стійку до механічних навантажень поверхню.

Завод випускає термостійку емаль різних видів і з різним набором експлуатаційних характеристик.

Термостійка емаль КО-814 використовується для фарбування металу з діапазоном температурного впливу до 250 °С: трубопроводи, труби, глушники, автомобільні радіатори, димові труби, опалювальні прилади, газові плити, обладнання хімічних заводів. Фарба володіє гідроізоляційними властивостями. Довговічність емалевого покриття - 15-20 років.

Термостійка емаль КО-822 призначена для фарбування металевих і алюмінієвих приладів з температурою впливу на них до 500 °С. Даний вид термостійкої фарби має чудові гідроізоляційні показники, а також стійкість до утворення грибків.

Кремнійорганічна емаль КО-835 від Макрофарб має такі технічні характеристики: час висихання плівки при температурі 150 ºС - не більше 1 г; вигин плівки - не більше 3 мм; стійкість плівки до дії води при температурі 20 ºС - не менше 24 г; стійкість плівки до дії бензину при температурі 20 ºС - не менше 24 г; розріджувачі - ксилол, толуол; орієнтовна витрата на покриття становить 80-100 г/м2.

При використанні термостійкої фарби існують деякі правила, що стосуються її нанесення. Термостійку емаль можна наносити тільки на суху холодну поверхню. Також важливо запам'ятати, що необхідна міцність термостійкої емалі з'являється не одразу, а через проміжок часу від двох до чотирьох тижнів.

Якщо Ви шукаєте дійсно надійну термостійку фарбу - купуйте тільки у Макрофарб. Ми поставляємо свої фарби в усі куточки України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Кіровоград, Миколаїв, Івано-Франківськ, Хмельницький, Донецьк та інші міста.

Приходьте, найкраща якість та індивідуальні знижки гарантовані!