Питання утеплення будинку сьогодні ставить перед собою кожен власник новобудови та мешканець багатоповерхівки. Витрата газу для опалення будинку взимку напряму залежить від того, скільки тепла будинок віддає в навколишнє середовище. Чим більше тепла виходить з будинку, тим більше спалюється газу чи твердого палива опалювальним котлом. Як зменшити відтік тепла від будинку в холодну пору року? Дуже просто - використовуючи стінові фасадні термопанелі виробництва ТОВ «Вектор». З їх допомогою Ви зможете зменшити витрати на опалення на 80%! Тільки уявіть суму, яку Ви заощадите за 50 років - термін служби цих термопанелей! Вражаюче, чи не так?

Фасадні термопанелі не тільки служать бар’єром для відтоку тепла, а й є чудовим елементом зовнішнього оздоблення фасаду Вашого будинку, оскільки виготовляються разом з німецькою плиткою Klinker.

Ефективне утеплення та красивий дизайн

 Фасадні термопанелі з керамічною плиткою – це чудове поєднання ефективного утеплення та декору. Ви отримуєте не тільки теплий, а й оригінальний будинок. Плитка Klinker є екологічно чистим продуктом, котрий виготовляється шляхом випалювання глини при високих температурах без додавання будь-яких хімічних домішок. Вона захищає фасадні термопанелі від впливу агресивних факторів зовнішнього середовища, таких як дощ, сонце, мороз. Плитка є надійним покриттям, оскільки має дуже низьке водопоглинання, всього 2-3% по масі, що забезпечує її довговічність. Використовуючи термопанелі виробництва ТОВ «Вектор» Ви забудете, що таке потьоки та висоли на фасаді будинку, оскільки у складі плитки відсутні солі та вапняні компоненти. Ви отримаєте оригінальний фасад, колір якого залишатиметься стійким протягом багатьох років.

В основі термопанелей використовується пінополістирол. Іншими словами - спінений полістирол. Така технологія дозволяє зробити матеріал надзвичайно теплоефективним, тобто з дуже низьким коефіцієнтом теплопровідності. Високий опір теплопередачі забезпечується наявністю великої кількості повітря всередині матеріалу. Проте це не робить його м’яким чи нестійким до механічних пошкоджень. В фасадних термопанелях використовується пінополістирол з жорсткістю 40 та товщиною 80 або 100 мм.

Оздоблення фасаду термопанелями з клінкерною плиткою дозволить ефективно утеплити будинок та надати йому оригінального зовнішнього вигляду. Зробіть свй перший крок до економії Ваших коштів - зателефонуйте до нас за контактними номерами телефонів +38 (04560) 6-23-21, +38 (050) 462-70-17, +38 (066) 222-21-18.