Фарбуючи бетонну або дерев'яну підлогу, Ви не тільки робите її більш привабливою, але і значно продовжуєте термін її служби. Правильно підібрана фарба для підлоги дозволить уберегти її від появи цвілі, бактерій, грибка, від різних атмосферних впливів, від випадкових механічних пошкоджень.

Для такого застосування ідеально підходить алкідна емаль. Вона буває глянцевою, матовою, напівматовою. Даний вид фарби використовують для захисту від передчасного зношування і корозії різного роду поверхонь, в т.ч. і підлоги.

Рекомендуємо Вам для фарбування використовувати  емаль алкідну від заводу Макрофарб. Дана емалева фарба досить стійка до стирання, до впливу ультрафіолету та інших негативних факторів. Алкідна емаль Макрофарб швидко сохне, легко наноситься, не має різкого запаху. Крім того, вона чудово переносить багаторазову мийку різними хімічними засобами.

Для фарбування підлог Вам ідеально підійде алкідна емаль ПФ-253, розроблена спеціально для фарбування підлогових поверхонь. Розбавляється така фарба бензином-розчинником або скипидаром. Терміни висихання різні, залежать від товщини нанесеного шару і температурних умов.

Також можна використовувати алкідну емаль ПФ-223. Вона теж розбавляється бензином-розчинником, а також в якості розріджувача підійде ксилол, сольвент або їх суміш. Випускається алкідна емаль в 17-ти кольорах. Термін висихання цієї фарби - від 30 до 36 годин.
Покриття, яке утворює алкідна емаль від заводу Макрофарб зберігає чудові захисні якості протягом п'яти років.

Тепер кілька слів про правила використання алкідної емалі. Поверхня, на яку буде наноситися фарба, повинна бути сухою і чистою. Температура повітря в приміщенні повинна бути не нижче +15 С і з відносною вологістю повітря вище 65%. Кожен наступний шар наноситься після висихання попереднього.

Купити алкідну емаль від Макрофарб можна в будь-якому місті України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Кіровоград, Миколаїв, Івано-Франківськ, Хмельницький, Донецьк та інших містах.

Приходьте, ми чекаємо на Ваші замовлення!