Загальна інфоримація про димарі

Задимлення, зворотна тяга й пожежа — всі ці процеси виникають внаслідок безвідповідального ставлення до димарів. Саме тому від якості обладнання, його правильного монтажу залежить ефективність опалювального агрегату, довгий термін його експлуатації, а також безпека Вашого будинку. Сьогодні ринок пропонує широкий асортимент димарів, які виготовляють з бетону, цегли, скла, проте говорити ми будемо про димарі з нержавійки.

На території України існує досить багато магазинів, які реалізують димарі, проте не всі вони можуть запропонувати якісну продукцію. Є виняток! Інтернет-магазин Dimohod.com.ua пропонує широкий асортимент димарів високої якості та бездоганної надійності.

Магазин працює напряму з виробником даного обладнання — компанією Комінвент Плюс, яка давно зарекомендувала себе на ринку України, як надійний виробник та постачальник димарів.

Димарі з нержавійки від Dimohod.com.ua

Інтернет-магазин Dimohod.com.ua - перший на території нашої держави Інтернет-проект, де максимально доступно реалізована ідея продажу димарів Комінвент ™. Тут представлено димарі для каміна, кам'янки, печі та інше опалювальне обладнання. Купити обладнання у магазині можна не виходячи з дому чи офісу, цим самим заощаджуючи час!

Димарі з нержавійки, які пропонує купити  Dimohod.com.ua, виготовляють з оцинкованої та нержавіючої сталі. Для цього використовують виробничі площі компанії Комінвент Плюс.

Якість, підтверджена паперами!

Проектування, комплектація та монтаж димарів з нержавійки Коминвент ™ виготовляються у відповідності з положеннями СНіП 2.04.05-91 * У, ДБН В 2.5-20-200 та Правил пожежної безпеки України (НАПБ А.01.001-2004) особою чи організацією, що має достатній досвід і/або дозвіл (ліцензію) на виконання даного виду робіт.

Завжди потрібно пам'ятати, що перед монтування димарів, які пропонує інтернет-магазин Dimohod.com.ua (виготовляє Комінвент Плюс), обов'язково потрібно вивчити вимоги нагрівальної установки, а також суворо слідувати вказівкам Інструкції з монтажу димаря та правилам складання димоходів.

Де купити димарі з нержавіючої сталі?

Звернувшись до інтернет-магазину Dimohod.com.ua, Ви отримаєте кваліфіковану консультацію, також працівники підприємства дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять та порадять, який краще димар з нержавіючої сталі Вам використати у своєму будинку.

Купити димарі з нержавійки, які пропонує підприємство, Ви можете на всій території України: Київ, Харків, Вінниця, Одеса, Ужгород, Донецьк, Запоріжжя, Черкаси, Чернігів, Полтава, Суми, Кривий Ріг та в інших містах.

Звертайтеся до інтернет-магазину  Dimohod.com.ua та купуйте димарі, які прослужать Вам довгий термін й забезпечать спокійним та безпечним життям!