Як би не удосконалювалися сьогодні побутові прилади, оснащуючись все більш "розумною" електронікою, поступово зменшуючись у розмірах, змінюючи форму, дизайн і колір, основна проблема залишається... Ні один з них не захищений від раптових стрибків напруги!

Чи можна звести до мінімуму можливість поломки побутової техніки через нестабільну напругу? Можна, і досить просто - встановіть якісне реле напруги. Портал Укрбізнес рекомендує купувати реле напруги у компанії Електросервіс. Ця компанія вже багато років постачає на український ринок якісні реле напруги та інше електрообладнання.

Але не поспішайте на радощах бігти в магазин і купувати перше-ліпше реле напруги. Щоб правильно вибрати дане обладнання, необхідно знати деякі нюанси його роботи.

Більшість споживачів заглядають в інструкцію з експлуатації приладу тільки тоді, коли "щось не заводиться" або "ой зламалося". А насправді це потрібно зробити в першу чергу.

Для початку потрібно знати, що умовно реле напруги поділяються на трифазні (використовуються в промисловості) і однофазні (можна використовувати в побуті).

Основна помилка при виборі реле напруги - це неправильно обрана потужність. Всі 3-фазні реле мають потужність до 16А. Це пояснюється тим, що промислове обладнання має різні потужності і випускати реле напруги з різним діапазоном економічно невигідно. У промисловості реле керуються контакторами або пускачами, які вже й підбираються по потужності. А от для побутового використання існують реле напруги з посиленими контактами до 100А. Але більшість звичайних споживачів, не обізнаних у тонкощах електрообладнання, не знають, що номінал сили струму, вказаний на реле напруги, означає силу струму, яку дане реле може пропустити через себе і розімкнути! Всі виробники реле напруги в інструкції вказують на цей факт і рекомендують коригувати номінальний струм на 20-30%.

Розберемо це на прикладі. Припустимо у вас на ввідному автоматі вказана цифра в 25А, в такому випадку вам необхідно купити реле напруги на 32А або 40А. Якщо Ваш ввідний автомат розрахований на 40А - то достатньо взяти реле на 60А і т.д.

Компанія Електросервіс випускає широку лінійку реле напруги та інших електроприладів, серед яких ви можете підібрати і купити реле напруги з оптимальними технічними характеристиками.

Фірма спеціалізується на розробці з подальшим впровадженням у виробництво приладів програмованої силової електроніки, так званих інтелектуальних електронних систем загального і спеціального застосування.
Придбати реле напруги від компанії Електросервіс ви можете в будь-якому місті України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Льов, Луцьк, Чернігів та інших. Звертайтеся, гарантуємо доступні ціни.