Сумно, але в нашій країні прийнято вирішувати проблеми у їх розпал. Це стосується і питань опалення. Тому пропонуємо не чекати осені, а подбати про вибір або заміну надійної опалювальної системи вже сьогодні.

На щастя, сьогодні число бюджетних організацій, які не цураються нових технологій і шукають нових вигідних рішень опалювальних систем, зростає. Не менш радісним є те, що існують в Україні компанії-виробники, які вміють порадувати. Наприклад, компанія Світ тепла. Це підприємство заслуговує на особливу увагу.

У середині дев'яностих років командою фахівців компанії була розроблена технологія - автономні міні котельні. Ця технологія не тільки дозволила мінімум на 50% скоротити витрати коштів на опалення, але і показала всі переваги твердопаливних котлів. Обладнання компанії Світ тепла здатне забезпечити теплом об'єкти в 10,000 кв.м. і більше, а це школи, лікарні, дитячі сади і т.д. Це якщо говорити про переваги в цифрах. Що стосується функціоналу та практичності цього обладнання, то тут теж немало плюсів.

Твердопаливні котли від Світ тепла мають конструкцію, яка виключає загазованість, непосильну, важку фізичну працю обслуговуючого персоналу і дуже об'ємний, дорогий ремонт. Простіше кажучи, технологія "твердопаливні котли опалення" проста, економічна, не викликає жодних проблем при ремонті.

Вагомим доказом всіх переваг цієї технології є те, що сьогодні твердопаливні котли успішно використовуються як в Україні, так і за кордоном. Фірма Світ тепла багато років співпрацює з Держадміністраціями, державними будівлями, організаціями, що перебувають на державному забезпеченні.

Сьогодні твердопаливні котли опалення виробництва компанії Світ тепла можна побачити в багатьох школах, дитячих садах, лікарнях у різних містах України.

Світ тепла пропонує цілий модельний ряд котлів різної модифікації. Крім того, в асортименті компанії ви знайдете бойлери нагріву води. Дізнатися більше про це ви можете, зателефонувавши за контактними номерами телефонів.

Якщо вас зацікавила пропозиція, не зволікайте! Саме час замислитися про купівлю сучасних твердопаливних котлів опалення.

Увага! Компанія гарантує безкоштовну доставку! Замовлення приймаються від клієнтів з різних міст України, таких як: Київ, Донецьк, Луганськ, Одеса, Миколаїв, Вінниця, Суми, Харків та інших.