Робочий одяг - це не тільки обличчя фірми, але також і руки! Ви здивувались, чому саме руки? Нічого дивного тут немає, адже добре підібраний спецодяг здатний поліпшити продуктивність праці працівника на 80%.

Крім того робочий одяг в межах установлених норм роботодавець видати зобов'язаний. Про це говорить стаття 8 Законодавства про охорону праці. Тому такі думки, купувати чи ні спецодяг для своїх працівників, вже недоречні!

Де можна купити або замовити пошив робочого одягу в Україні?

Підприємство "Промпартнер" пропонує виготовлення найрізноманітніших видів спецодягу для різних галузей промисловості: медичних та фармакологічних закладів, учбових установ, будівельних підприємств тощо.

Щодо асортименту, то він Вас приємно здивує! Тут і спецодяг загальноробочих, утеплений та вологозахисний робочий одяг, спецодяг сигнальний, робочий одяг для охорони, камуфляж демісезонний, одноразовий спецодяг, хімо-, кислото-, жаро- стійкий робочий одяг, футболки, трикотажні вироби, головні убори і т.д.

Також одяг від компанії "Промпартнер" стане в нагоді не тільки на роботі. Спеціально розроблені моделі заставлять почуватись комфортно на дачі, на природі та за домашніми робочими справами.

Коротко про якість робочого одягу!

Виробничо-торгове підприємство "Промпартнер" здійснює пошиття сучасного робочого одягу кращої якості. Для персоналу компанія готова виготовити будь-який спецодяг, який відповідатиме всім вимогам замовника (якість, фасон, тканина, колір, розмір тощо).


Пошиття спецодягу здійснюється з високоякісних ниток і матеріалів, що збільшує його функціональність, а також продовжує терміни експлуатації.

Також фірма може нанести логотип на спецодяг за допомогою різних способів і прийомів (вишивка, шовкографія, термотрансферний друк). Логотип здатний створити єдиний стиль, зробити компанію відомою.

Колектив підприємства "Промпартнер" об'єднаний однією метою - створити комфортний, безпечний, гігієнічний та ексклюзивний робочий одяг європейського класу.

Запрошуємо Вас до довгострокової та надійної співпраці. Висока якість, оптимальні ціни та короткі терміни пошиття гарантуємо!