Погодьтесь, працювати в звичайному непрофесійному взутті досить незручно. Тут уже вислів: "Взули та забули" буде недоречним! Адже взуття такого типу призначене для буденних прогулянок, але аж ніяк не для роботи в конкретній галузі промисловості. Тому воно швидко зношується та й взагалі є непрактичним.

Чому так важливо купувати спецвзуття? У чому переваги його застосування?

Спецвзуття, як невід'ємна частина спецодягу, зайняло в щоденному житті робітників гідне місце. Робоче взуття задовольняє всі вимоги, що пред'являються певному виду робіт. Це в свою чергу обумовлює різноманіття моделей, властивостей, конструкцій та кольорів.

Саме поняття спеціальне взуття включає в себе його додаткові властивості. Як правило, у робітників - це взуття з посиленим підноском, який витримує навантаження 20 Дж. Для нафтовиків - взуття нафтостійке, робочим газової промисловості потрібне антистатичне взуття, зварювальникам - яке захищає від бризок розплавленого металу, хімії, стійке до впливу лугів, кислот і т.д.

Взуття спеціального призначення повинне чудово захищати від: механічних впливів (проколи, удари, порізи, стирання), ковзання, підвищених або знижених температур, токсичних речовин, радіоактивних та загальних забруднень, електричного струму, вологи, шкідливих біологічних факторів, статичних навантажень.

Матеріал і конструкція спецвзуття, з яких воно виготовлене, не містить в собі небезпечних для організму людини речовин та елементів. Також це взуття відповідає анатомічним особливостям будови та розміру стопи. Більш легка вага взуття підтримує мікроклімат, а також відповідає всім гігієнічним вимогам.

Якщо Ви ще досі не подбали про належний робочий вигляд своїх працівників, тоді уже сьогодні Ви зможете купити спецвзуття в компанії "Промпартнер". Чому саме тут? Адже підприємству є чим похизуватись!

Отож, в асортименті компанії "Промпартнер": спецвзуття демісезонне (черевики, напівчеревики, кросівки та сандалі робочі, чоботи, туфлі, туфлі-сабо); спецвзуття утеплене (черевики, напівчеревики, утепленні кросівки); спецвзуття вологозахисне та діелектричне (гумові черевики, чоботи для рибалки). Купити спецвзуття можна як для жінок, так і для чоловіків.

Компанія пропонує купити спецвзуття, пошите за сучасною технологією. Брак виключений! Тут Ви підберете взуття широкого цінового діапазону, а також європейського дизайну.

Вся продукція сертифікована і відповідає державним стандартам. А ціна, як заявляє сам виробник - конкурентна в Україні! Перевірити це і купити спецвзуття Ви зможете, якщо зателефонуєте до менеджерів або зайдете на сторінку prom.ub.ua.