Використовуючи світові досягнення у сфері технологій виробництва кондитерських виробів, компанії «ЖЛ» вдалося створити неймовірно смачний і унікальний для українського ринку продукт, який вже встигли полюбити споживачі.

Фадж - це ніжний тиражений ірис, який буквально тане в роті. Лінійка вже улюблених солодощів виробництва фабрики «ЖЛ» доповнилася ще двома видами цукерок - «Молочна Кринка» з арахісом та «Молочна Кринка» з родзинками. Нові смаки безсумнівно сподобаються навіть найвибагливішим поціновувачам солодкого.

На даний момент фадж «Молочна Кринка» випускається в яскравій обгортці на вагу і в екранованій тарі вагою 2,3 кг. Придбати ці солодощі ви зможете в торгових точках по всій Україні, а також у фірмових магазинах «ЖЛ».

Додаткова інформація:

 

ТДВ «ЖЛ» (до березня 2011 року - ЗАТ «Житомирські ласощі») засновано у 1944 році. Фабрика займає 5-е місце за обсягом виробництва. Якість продукції підтверджується сертифікатами ISO 9001:2008 «Система менеджменту якості» та ISO 22000:2005 «Система управління безпечністю харчових продуктів». На сьогоднішній день в компанії ТДВ «ЖЛ» працює більше 1800 співробітників. Продукція випускається під трьома торговими марками – ЖЛ, Doma, Optimix, серед яких різні види цукерок, печива та вафель.