Свинина - це дуже затребуваний продукт. М'ясо свинини користується величезним попитом на ринку. Ось чому безліч підприємців задаються питанням: де купити свинину оптом?

Дійсно, де ж у наш час найвигідніше купити свинину за доступною ціною? Безумовно, мова йде про продукт з гарними смаковими якостями, продукт натуральний і екологічний. Ми готові запропонувати вам найвигідніше і економічне рішення. Ми - це компанія "Прилуки-Агропереробка", провідний виробник м'ясних продуктів, потужне і стабільне підприємство. Нашою величезною перевагою є те, що ми самі вирощуємо тварин - базу для сировини на виключно натуральних продуктах. Погодьтеся, у наш час це велика рідкість. Ніяких хімічних добавок, тільки натуральний корм і в результаті ми отримуємо екологічно чисте і корисне м'ясо.

Виробляється м'ясо за сучасними технологіями. Велика увага приділяється його зберіганню, завдяки особливим технологіям м'ясо зберігає всі смакові і поживні властивості. Всім, хто бажає купити свинину оптом, ми поставляємо м'ясо тільки високої якості, термін зберігання якого на складах мінімальний.

Зберігання м'яса - строго під контролем!

Зберігання та транспортування м'яса знаходиться під суворим контролем. Адже ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити відповідний рівень нашої продукції. На підприємстві постійно здійснюється ветеринарно-санітарний контроль. Всі процеси виробництва документуються, що забезпечує простежуваність та ідентифікацію на всіх етапах виробничого циклу.

Свинина оптом - ми пишаємося нашим асортиментом

Наша компанія пропонує найширший асортимент м'ясних продуктів:

- свинина в напівтушах (свинина м'ясної породи Камбора) 1 кат. м'ясна, вага 1 н / т - 30 + кг;
- свинина обрізна охолоджена і заморожена 1 кат., Вага 1 н / т - 25 + кг;
- м'ясні напівфабрикати: задньостегнова частину без кістки, частина лопатки без кістки, шийна частина, балик свинячий, котлетне м'ясо, вирізка свиняча;
- субпродукти свинячі 1-й і 2-ї категорії.

Ви можете купити свинину великим або дрібним оптом у будь-якій необхідній кількості. А сучасне обладнання для зберігання і транспортування м'ясних продуктів забезпечить збереження всіх корисних властивостей.

Ми цінуємо кожного нашого клієнта і практикуємо індивідуальний підхід при укладенні будь-якої угоди. Купити свинину оптом від компанії "Прилуки-Агропереробка" - стати першим серед конкурентів у даній галузі.

Купити свинину оптом ви можете вже зараз, зв'язавшись з нами за контактними телефонами: +38 (050) 516-98-98, +38 (046) 375-00-61