Висока якість не терпить компромісів. Особливо це стосується такої сфери, як будівництво, а саме - вибору будматеріалів. Перевага віддається лише тим матеріалам, які здатні надати якомога більше переваг. Цим вимогам цілком і повністю відповідають фасадні панелі від компанії "Вектор". Якісні і міцні фасадні термопанелі з німецькою плиткою Klinker - це найкраще, що існує в даному сегменті ринку. Вам не доведеться робити вибір між міцністю, надійністю і привабливим зовнішнім виглядом. Адже цей матеріал має відмінні технічні характеристики і естетичні властивості.

Отже, увага!

Причини купити фасадні панелі від компанії "Вектор":

1. Економічність - пінополістирол, який складає основу фасадних панелей, має високий опір теплопередачі. Це забезпечує низьку втрату тепла будинком взимку і, що також важливо, низьку втрату холоду будинком влітку. Це дозволить вам набагато економічніше застосовувати котел взимку і кондиціонер влітку.

2. Дуже ефективне утеплення - мова знову таки про полістирол (пеополіуретан), який має дуже низький показник теплопровідності. Можете не турбуватися про затишок і комфорт домочадців. Адже фасадні термопанедлі забезпечують виключно ефективне утеплення будівлі.

3. Зменшене навантаження на фундамент, що дуже важливо при проектуванні утеплення старих будинків. У цьому випадку навантаження на фундамент повинне бути знижене до мінімуму. Спінений полістрол важить дуже мало, тому навантаження на фундамент мінімальні.

4. Монтаж фасадних термопанелей можливий у будь-яку погоду, адже їх установка не вимагає застосування сумішей або клеїв, матеріал прикручується саморізами.

5. Естетична привабливість, створення красивого фасаду завдяки використанню клінкерної плитки. Широкий спектр плитки дозволить пристосувати фасад практично до будь-якого бажаного стилю.

6. Довговічність - фасадні термопанелі від нашої компанії прослужать не менше 50 років, не вимагаючи поновлення. Вони дуже довго не втрачають функціональність, а також привабливий зовнішній вигляд.

7. Екологічність - пінополіуретан, який складає основу фасадних термопанелей, є екологічно чистим матеріалом. Він нетоксичний, не виділяє в атмосферу шкідливих речовин, абсолютно безпечний для здоров'я людини. Цей матеріал використовується для утеплення будівель у всьому світі. Верхній шар панелей - композитний матеріал на акриловій основі і частинок натуральних природних матеріалів - також нешкідливий.

8. Висока стійкість до перепаду температур, зміну пір року. Вирішивши купити фасадні панелі, ви зможете бути впевнені в тому, що вони не втратять свій вигляд через сніг, мороз, дощ, спекотне сонце. Цей матеріал не втрачає своїх якостей навіть в умовах дуже холодного північного клімату. Фасадні термопанелі без змін переносять температури від -50 0С до +50 0С. Облицювання не мнеться, не тріскається внаслідок механічного впливу ззовні.

9. Простота монтажу - важливий чинник. Для того, щоб виконати обшивку фасаду будівлі термопанелями потрібно всього 3-5 днів.

10. Універсальність - фасадні панелі підходять для облицювання будь-яких будівель - житлових будинків, громадських будівель, освітніх установ, магазинів і салонів краси, кафе і ресторанів. Панелі не схильні до утворення цвілі, грибків, появи гризунів.

Ось ті причини, з яких варто придбати фасадні панелі від компанії "Вектор". Це бездоганна якість, яку оцінить кожен. Телефонуйте і зробіть замовлення вже зараз: +38 (04560) 6-23-21, +38 (050) 462-70-17, +38 (066) 222-21-18.