Найпоширеніший виріб металопрокату, який застосовується в будівництві — арматурна сітка. Таку вигідну позицію арматурна сітка посіла саме завдяки своїм  унікальним технологічним якостям, які дозволяють назвати її дійсно універсальним виробом.

Застосовується арматурна сітка в основному з метою зміцнення цілісних або ж збірних виробів зі скла, залізобетону. Також саме за допомогою такої сітки можна надійно армувати стіни, кладку, дорожнє полотно тощо. Досить часто її можна зустріти і в сільському господарстві для будівництва парників, тепличних каркасів, огорож.

Арматурна сітка ідеально виконує свої функції тільки тоді, коли вона виготовлена згідно встановлених норм. Де купити арматурну сітку, яка максимально задовільнить встановлені потреби замовників? Адже ринок України переповнений такою продукцією, але не вся вона відповідає своїм якісним характеристикам. Гарантії на арматурну сітку дають тільки одиничні компанії, і про таку компанію далі піде мова.

Арматурна сітка класу "Люкс" від компанії Укрітарм. Час замовляти найкраще!

Замовити арматурну сітку в Україні можна в компанії Укрітарм — надійна компанія, яка виробляє та постачає на будівельний ринок України вироби для армування залізобетонних конструкцій. Саме завдяки великому досвіду та маштабам виробництва, фірма впевнено заявляє: "Наша продукція відповідає Люкс-класу!" Слова підтверджують кінцевий результат продукції - якість, доступність, надійність.

Підприємство Укрітарм виготовляє арматурну сітку з арматури класу А-III (А-400С) діаметром від 3 до 12 мм контактного точкового зварювання у відповідності до вимог ГОСТ 23279-85. Можливе виготовлення арматурної сітки будь-якого розміру по ширині та довжині замовника.

В своєму виробництві ТОВ Укрітарм використовує високопродуктивне сучасне обладнання та верстати з ЧПК. Крім того, на підприємстві ввели систему контролю якості продукції, що виготовляється на всіх етапах виробництва. Тому помилки у виробництві тут недопустимі. Арматурна сітка потрапляє до замовника за встановленими ГОСТ стандартами, вона служить максимально тривалі терміни без зміни своїх якісних характеристик.

Тривале та взаємовигідне співробітництво з європейськими та українськими постачальниками сировини також дозволяє гарантувати відмінну якість виготовленої продукції. Спеціалісти Укрітарм завжди готові виконати замовлення на поставку арматурної сітки в будь-яких обсягах і в будь-який регіон України.

“Наша арматура - це в першу чергу високоякісні конструкції, точність і надійність яких досягнуті завдяки повній автоматизації виробництва. Крім того, це вигідне співвідношення ціни і якості!” - говорить Оганісян Ерванд Суренович (директор компанії ТОВ Укрітарм).

Зацікавила продукція? Тоді телефонуйте до компанії Укрітарм вже сьогодні!