У давнину дуже часто нагороджували доблесних воїнів відзнаками. В даний час збереглися старі традиції і кращі представники будь-якої професії продовжують нагороджуватись металевими значками та медалями. Нагороди вручаються при перемозі у конкурсах, на честь пам'ятних подій, а також видаються як символ приналежності до різних клубів, товариствам і організацій. А виготовити красивий значок або медаль зможе тільки справжній знавець своєї справи.
 
Справжні професіонали завжди зможуть створити дійсно оригінальний і пам'ятний значок. Після того, як буде зрозуміла ідея замовника, майстер малює ескіз нагороди. Всі деталі макета точно узгоджуються з клієнтом, допрацьовуються і найбільш точним і відповідним способом виконується замовлення. При незвичайному і нестандартному замовленні фахівці повинні будуть зрозуміти не тільки основне призначення металевого значка, але і зрозуміти головну ідею і задумку замовника.

Після схвалення та погодження ескізу з клієнтом, майстер вибирає технологію, необхідну для виготовлення значків або ж партії значків. На сьогоднішній день завдяки простоті виготовлення найбільш поширені штамповані або литі металеві значки. Такі нагороди можуть бути виконані методом фототравлення або на основі заготовок. Залежно від того, якого результату необхідно досягти, є кілька способів створення значків, а також комбінація між собою цих способів. Щоб найкращим чином втілити ідею клієнта, майстер повинен скористатися найбільш придатною в тому чи іншому випадку технологією.

Часто використовується травлення металу для виготовлення виробів з різними малюнками, зображеннями або логотипами. Технологія нанесення напису або візерунка методом фототравлення полягає в витравленні на металі малюнка за допомогою кислоти. У результаті на форму наносять кольорову емаль і спеціальний розчин. Такий спосіб нанесення візерунка вирізняється безліччю переваг. Можна виділити високу точність передачі ескізу на медаль і можливість нанесення на виріб дрібного рельєфу.

Також використовується традиційний спосіб - штампування. Зображення утворюється в результаті дії преса на поверхню металу. Існує також і такий метод, при якому на основу металевого значка кріпляться опуклі або об'ємні наклейки.

А ось самим дорогим і трудомістким способом є вакуумне лиття. Воно використовується при створенні виробів для урочистих випадків. У цьому випадку можна виготовити значки з ювелірною точністю.

А ось замовити металеві значки можна у професіоналів в компанії «Еліт-Сувенір». Співробітники компанії зможуть створити прекрасний і пам'ятний подарунок до найзначніших подій. Власник такої медалі буде довго пам'ятати про прекрасний момент, пов'язаний з нагородою.