Надійно виготовлений арматурний каркас - це гарант міцності та довговічності споруди або будівлі різного призначення! Але окрім того, застосування готових металевих арматурних каркасів дозволяє максимально прискорити будівництво. Як ніхто інший знає про це ТОВ Укрітарм - компанія з великим багажем досвіду по виготовленню армування залізобетонних конструкцій.

Які вони - арматурні каркаси виробництва Укрітарм?

На сьогоднішній день компанія Укрітарм виконує проектування, виробництво та монтаж арматурних каркасів будь-якої складності. Арматурні каркаси виробляються суворо за кресленнями замовника. На всіх етапах виготовлення ведеться контроль і відстеження якості роботи, що дозволяє оперативно вирішувати всі технологічні питання стосовно армованої продукції.

Підприємством Укрітарм виготовляються арматурні каркаси в найширшому асортименті, і жодна з арматурних конструкцій не представлять складності для нашого високотехнологічного виробничого комплексу. Адже виготовлення надійних арматурних каркасів проводиться на спеціалізованих майданчиках, технологічно пристосованих для високоточних та максимально ефективних способів роботи.

До роботи на зварювальних апаратах в нашій компанії допускаються тільки професійні арматурники з профільною освітою та великим багажом роботи. Вони пройшли спеціальний інструктаж про порядок виконання робіт на високоточних апаратах і дотримуються всіх правил із техніки безпеки.

Застосовуємо тільки сучасні технології виробництва! Арматурні конструкції виготовляються з використанням електродугового та контактного зварювання. А завдяки застосовуванню європейських технологій у виробництві досягається висока якість зварювання, ідеальна геометрія арматурного каркаса, висока продуктивність - до 30 тонн за одну зміну.

Ціна на виготовлення арматурних каркасів становить від 900 до 1800 грн за тонну продукції, залежно від ваги арматурного каркаса (діаметра арматури), складності креслення та обсягу замовлення продукції. Компанія гарантує відсутність відходів - тому переплачувати гроші Ви не будете!

Доставка арматурних каркасів здійснюється за домовленістю по всій території України (Київ, Донецьк, Житомир, Вінниця, Миколаїв, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Суми, Харків та інші).

Ми приймаємо замовлення на виробництво арматурних каркасів будь-якої складності. Не шукайте кращих за нас, адже їх не існує!