Хороші менеджери не лише роблять гроші,
але й створюють сенс існування для людей.
Е. Атос

У сучасному світі цифрових технологій, де рішення приймаються практично моментально, робота менеджера з продажу стала набагато важчою, ніж декілька років тому. Розберемося, як відрізнити хорошого сейлза від посередності.

Хороший менеджер з продажу має презентабельний зовнішній вигляд

Як кажуть, "зустрічають по одягу". Напрасований костюм, начищені туфлі, грамотна мова, вихованість ніде так не потрібні, як в продажах!

Хороший менеджер з продажу ніколи не обіцяє те, що не зможе виконати

Хороший продавець завжди виконує свої обіцянки. Клієнти знають, що вони можуть довіряти йому в тому, що він зробить свою роботу. Якщо він відчуває, що не може виконати щось, то буде чесним зі своїми клієнтами, і вони його за це цінуватимуть. Порушення обіцянок призводить до недовіри клієнтів.

Хороший менеджер з продажу завжди вислухає клієнта

Коли менеджер з продажу переконує клієнта щось купити, він повинен також уважно слухати його. Хороший сейлз завжди дізнається, що подобається покупцеві і що його зовсім не цікавить. Він намагається дізнатися все те, що було б корисним для побудови плідних відносин.

Хороший менеджер з продажу ініціативний і передбачливий

Хороший менеджер з продажу бере ініціативу "у свої руки". Він знайомить клієнта з товаром і представляє йому ще подібний товар або послугу. Покупець сприймає це як можливість вибору. Хороший сейлз передбачливий: для постійних клієнтів він пропонує знижки або бонуси, щоб зацікавити у подальшому співробітництві.

Хороший менеджер з продажу не боїться скарг

Успішний менеджер з продажу завжди готовий готовий до розгляду скарг. Це показує клієнтам, що він послужливий і турбується про своїх покупців.

Хороший менеджер з продажу не говорить «я постараюся», а стверджує «я зроблю»

У лексиконі хорошого «продажника» немає слова «постараюся». Використовуючи слово «зроблю» він показує клієнту, що готовий гори перевернути, щоб зробити те, що пообіцяв.

Успішний менеджер з продажу ставить правильні розумні цілі і дійсно їх досягає.

Але головний секрет гарного сейлза полягає в тому, що він досягнув успіху завдяки тому, що закоханий у свою роботу!