Дерев'яним підвіконням під силу зробити Вашу оселю довершеною, а також внести нотки природної краси. З цією метою наша компанія ВАЛЬКО пропонує купити дерев'янні підвіконня, що виготовляються виключно з натуральних матеріалів.

Вражаючі переваги дерев'яних підвіконь

Підвіконням із дерева є чим похвалитись! Звичайно ж, це їх міцність та довговічність, до того ж дерево є відмінним теплоізолятором, а також регулятором вологості. А ще підвіконня з дерева залишається теплим навіть у холодну пору, а при сильному нагріванні деревина не стає токсичною.

Підвіконня завдяки запатентованій технології побудови захищені від деформації. Вони виготовляються з масиву дерев тільки вищого ґатунку. Можливе виготовлення підвіконня шириною 1000 мм, яка являється рекордною.

Новітні технології у виробництві дерев'яних підвіконників

Дерев'яне підвіконня виготовляється на сучасному автоматизованому європейському обладнані, завдяки чому можна відслідковувати точні геометричні розміри на кожному етапі виробництва дерев'яних підвіконників.

Компанія-виробник використовує екологічно чистий лак та барвники на водній основі відомої німецької фірми, з якою співпрацюють більшість вітчизняних та європейських виробників підвіконників.

Різноманітні варіанти обробки дерев'яних підвіконь. Є з чого вибрати!

Підприємство ВАЛЬКО пропонує своїм клієнтам дерев'яні підвіконня різних відтінків та кольорів з дерева дуба, горіха та махоні. Варіанти виконання підвіконь з натуральних порід дерева різняться стилем і обробкою. Так, для більш сучасних інтер'єрів деревина може блищати глянцем, а для інтер'єру в стилі ретро підвіконники можуть мати вигляд неотесаного дерева або ж бути з ефектом старовини. Досягти потрібного ефекту можна за допомогою спеціальної технологій обробки деревини.

Про догляд за дерев'яними підвіконнями

Дерев'яні підвіконня не люблять рясного миття. Для видалення з їх поверхні щоденного пилу підійде злегка вологе прибирання з використанням спеціальних поліролей та очищувачів. Також приблизно через кожні чотири роки бажано проводити повторне нанесення лаку на дерев'яну поверхню. Тому особливо великих зусиль у догляді Вам не прийдеться застосовувати.

Отож, до висновків... Дерев'янні підвіконня можуть стати чудовим декоративним доповненням до вікна та оригінальним елементом інтер'єру Вашого будинку. Вони привнесуть певний стиль і скажуть про вишуканий смак господарів.

Компанія ВАЛЬКО стане для Вас надійним постачальником дерев'яних вікон кращого виробництва. А працівники компанії з радістю проконсультують Вас у виборі форми, розмірів та деревини.

Чекаємо Ваших замовлень!