У гардеробі кожної людини, будь то чоловік або жінка, особливе місце відводиться костюмам. Хороший якісний костюм робить людину елегантною і ошатною. І хоча на ринку і в магазинах продається велика кількість костюмів, багато хто віддає перевагу пошиттю на замовлення. Причин цьому безліч. Тільки так можна отримати оригінальну річ і бути не схожим на інших, вибрати відповідний дизайн, фасон, тканину для костюма. Ось чому костюмні тканини - це продукція, яка завжди буде користуватися попитом.

Багато ательє піклуються про наявність у них широкого асортименту тканин, щоб кожен клієнт міг знайти серед них найбільш підходящий варіант. У них, як правило, немає відбою від клієнтів. А ви вже встигли запастися асортиментом костюмних тканин? Якщо ні, то пора задуматися про це.

Де ж купити хороші костюмні тканини?

Компанія Текстиль-Контакт багато років займає провідні позиції з постачання тканин для одягу відомих вітчизняних та зарубіжних виробників. У нашому асортименті більше 251 одиниці костюмних тканин. Ми постійно розширюємо свій асортимент, орієнтуючись на модні тенденції. Тому тут ви можете знайти сучасні костюмні тканини, які сподобаються всім модникам і модницям.

 

Камвольні тканини

Камвольні тканини характеризуються гладкою поверхнею і мають яскраво виражений малюнок ткацького переплетення. Їх особлива міцність досягається завдяки використанню крученої в два складання пряжі. Ці тканини мають різні види переплетення: полотняне, саржеве, комбіноване, дрібноузорчате, крупноузорчате та інші. Характеристики їх різні: одні чутливі до розтягування, м'які, інші жорсткуваті і важкі в обробці. Камвольна тканина чудово підходить для пошиття костюма, адже вона міцна і зносостійка. Ось чому така тканина користується великою популярністю.

Віскозні тканини

Якщо говорити про синтетичні тканини, то віскозним точно можна віддати першість. Віскоза - найбільш натуральне з усіх хімічних волокон. Виготовлена з натуральної сировини, віскоза задовольняє найвищі вимоги гігієни.

Тканини з віскози чудово пропускають повітря і поглинають вологу, мають хороші теплозахисні властивості і хорошу зносостійкість. Крім того, віскоза не накопичує статичної електрики.

В асортименті компанії Текстиль-Контакт також безліч інших тканин, які відповідають найвищим вимогам якості. Крім того, ми реалізуємо тканини за вигідними оптовими цінами. Оперативна доставка здійснюється у будь-яке місто України.