Пальто - це стильний і зручний елемент гардеробу, який носять не тільки в сувору пору року, але й осінню, навесні і навіть влітку. Асортимент готових пальто, представлений у магазинах, досить одноманітний. Крім того, буває складно знайти підходящий варіант: не такий дизайн, немає розміру або не задовольняє колір... Ось чому ті, хто віддає перевагу оригінальності і намагається слідувати власному стилю, вибирають пошиття пальто.

У цій статті ми постараємося розповісти про найпопулярніші тканини, які використовуються для пошиття пальто. Це допоможе вам запропонувати вашим клієнтам найкращі варіанти пальтових тканин і стати першими серед конкурентів.

Пальтові тканини - якими вони бувають?

Пальтові тканини повинні бути зносостійкими і володіють хорошими теплозахисними властивостями. Поділяються вони на літні, демісезонні та зимові, а також на чоловічі, жіночі та дитячі.

Залежно від сировини, з якої вони виготовляються, пальтові тканини поділяються на вовняні, камвольні, пальтові тонкосуконні тканини, тонкосуконні драпи, тонкосуконні сукна, грубосуконні тканини, бавовняні пальтові тканини. Весь спектр пальтових тканин представлений в асортименті компанії Текстиль-Контакт, яка багато років забезпечує текстильний ринок України якісною продукцією.

Вовняні пальтові тканини

Вовняні пальтові тканини використовуються для пошиття зимових та демісезонних пальто. До чистошерстяних пальтових тканин належать габардин, букле, твід, бобрик. До напіввовняних камвольних відносяться ті, які містять у суміші з вовною нітрон, лавсан або капрон.

Особливою популярністю користуєтсья така пальтова тканина, як кашемір. Це дуже вишуканий матеріал, який роблять з вищипаного вручну пуху кашемірових кіз. Товщина ниток кашемірового сировини - всього 13-19 мкм (для порівняння - товщина людської волосини становить 50 мкм). Кашемір дуже приємний на дотик, характеризується низькою алергенність.

Багато хто віддає перевагу шити пальто з твіду - еластичної тканини, яка отримала назву від однойменної річки в Шотландії. Це тканина з меланжевих ефектом і характерною шорсткою поверхнею. Вона приємна в носінні, не вигорає на сонці і зовсім не боїться молі.

Пальтові тонкосуконні тканини

До цієї групи відносяться драп і сукно. Драп являє собою товсту, важку тканину, яка найчастіше має ворс з лицьового боку. Тонкосукняні драпи можуть бути чистошерстяні і напіввовняні. Чистошерстяні драпи характеризуються добротністю, гігієнічними і хорошими теплозахисними властивостями. Такі популярні тканини, як велюр, ратин, флаконе - усі відносяться до тонкосукняного драпу.

Пальтові грубосуконні тканини

Як видно з назви, виробляються ці тканини, на відміну від тонкосуконних, з грубої або напівгрубої вовни. Також вони можуть бути чистошерстяними і напіввовняними.

Бавовняні пальтові тканини

Багато носять пальто в літню пору року. Але, безумовно, тканина для пошиття цього одягу використовується зовсім інша. Молескін, діагональ, вельвет-корд і вельвет-рубчик - всі ці тканини найкраще підходять для літніх пальто. Бавовняні пальтові тканини дуже популярні, тому вам точно варто придбати їх для свого магазину.


Компанія Текстиль-Контакт поставляє ексклюзивні пальтові тканини від світових виробників. Нашими постійними покупцями є виробники одягу, роздрібні магазини, відомі дизайнери та приватні клієнти. Ми постійно розширюємо свій асортимент і працюємо над новими проектами, орієнтуючись на світові тенденції.