Ми не будемо сьогодні говорити про деревні пелети. Про них вже сказано і написано достатньо багато. Зараз нас цікавить обладнання, необхідне для виробництва деревних пелет, а саме - гранулятори ОГМ.

Что такое гранулятор ОГМ?

Гранулятори серії ОГМ - спеціально розроблене обладнання для сфери сучасної біоенергетики. Основне їх призначення, як вже було зазначено, виробництво пелет з різного роду сировини: тирса, солома, лузги зернових, лушпиння соняшнику, барди, торфу, курячого посліду, ВТМ та іншого.

Гранулятор ОГМ 1,5 буває різних моделей і різних фірм-виробників, але принцип роботи, закладений в цю машину, простий.

У конструкцію класичного гранулятора ОГМ входять: прес, дозатор і основний двигун. Прес - це "серце" гранулятора, його основна частина. Він складається з матриці і розвідного механізму (вальців). Сировина, призначена для обробки, продавлюється пресуючими вальцями через спеціальний отвір кільцевої матриці, утворюючи пелети (гранули).

Двоступеневий редуктор дозволяє забезпечити швидкість обертання матриці гранулятора до 140 об/хв при приводі потужністю 90/110 кВт, що забезпечує виробництво пелет єврокласу практично з будь-якої сировини.

Структура гранулятора ОГМ пристосована для великих навантажень, необхідних при виробництві пелет. Цьому сприяє посилена конструкція пресуючого вузла, валів і шестерні редуктора. Мотор-редуктор з невеликим кроком витків шнека і збільшеним діаметром робочої камери забезпечує рівномірну подачу сировини, дотримуючись всіх норм і стандартів процесу гранулювання.

Принцип роботи гранулятора досить простий. Механізм зминає сировину, продавлює його через отвори в матриці і обрізає ножами на виході.

Якого виробника грануляторів ОГМ краще вибрати?

Вибираючи гранулятор ОГМ, вам в першу чергу необхідно звернути увагу на такі технічні характеристики, як продуктивність, потужність, габаритні розміри преса і термін служби робочих елементів, якість їх виконання, а також на те, якого виду сировину він може переробляти.

Як варіант надійного і перевіреного виробника, ми пропонуємо вам компанію Мединський. Фірма вже не перший рік виготовляє і постачає на український ринок гранулятори ОГМ та комплектуючі до них.

В якості сировини для грануляторів ОГМ від Мединський можна використовувати: деревні відходи, лузгу насіння соняшнику, солому, кукурудзу, очерет та інші. Такі гранулятори ОГМ характеризуються високою зносостійкістю. За умови правильної експлуатації і правильного догляду гранулятор від компанії Мединський здатний працювати для вас роками.

Одним з основних аргументів, який повинен переконати вас у правильності покупки грануляторів ОГМ саме у фірми Мединський - це ціна. Купуючи гранулятори для пелет у компанії Мединський, ви зможете істотно заощадити на коштах, ніж замовляючи аналогічне обладнання за кордоном. До того ж виробник крім поставки всіх вузлів і агрегатів здійснює монтаж та налагодження обладнання, консультує щодо нюансів роботи з гранулятором. Не упускайте чудову можливість купити надійне обладнання по дійсно демократичних цінах! Телефонуйте прямо зараз за телефоном: +38 (067) 3841550 і замовляйте гранулятори ОГМ від Мединський.