Важко переоцінити зручність використання паливних гранул. Це одна з причин того, що завбачливі господарі купують власні гранулятори ОГМ і повністю укомплектовані лінії гранулювання. Таке обладнання дуже швидко себе окупає, забезпечуючи екологічно чистим паливом не тільки власне господарство, але і дозволяючи продавати паливні пелети іншим.

У нинішній час ринок постачальників ліній гранулювання представлений досить широко. Не останню роль при виборі постачальника відіграє сервісне обслуговування, що надається ним. Найкращий варіант - коли постачальник сам є виробником і здатний забезпечити не тільки доставку обладнання, але і його монтаж, а також подальше сервісне обслуговування.

Однією з таких компаній є фірма ФОП Мединський. Основна спеціалізація компанії - це випуск сучасних ліній гранулювання, а також виробництво грануляторів ОГМ та комплектуючих до них. Лінії гранулювання фірми Мединський мають високі показники продуктивності та якості роботи. Залежно від моделі такі лінії виробляють від 1 до 6 тонн готового продукту на годину. Дане обладнання для виробництва пелет дозволяє здійснювати переробку сировини, яка є кінцевим продуктом таких видів промисловості, як деревообробка, харчова промисловість, виноробство, сільське господарство. В якості сировини для нього можна використовувати: деревну тріску, стружку, фуражне зерно, жом і бадилля цукрових буряків, зелені залишки хвойної та листяної деревини, а також виноградні вичавки.

Лінії гранулювання можуть укомплектовуватися змішувачем вихідної сировини. Він дозволяє уникнути зниження якості пелет при використанні неоднорідної сировини. Проходячи через змішувач, сировина перемішується до однорідної маси і якість гранул не втрачається. Крім того, всі моделі оснащуються силосом для більшого запасу міцності. Лінії гранулювання пелет від компанії Мединський не мають особливих вимог до процесу попередньої обробки сировини. Для виготовлення всього комплекту обладнання використовується міцний матеріал з високими показниками антикорозійного захисту.

Робота з лініями гранулювання від даної фірми не вимагає спеціального навчання, оскільки вся система роботи обладнання, а також умови догляду за ним максимально спрощені. У той час, коли інші будуть шукати курси з підготовки, ви вже будете отримувати дохід від роботи ліній гранулювання Мединський. Простота і надійність експлуатації, висока зносостійкість елементів - ось основні складові успіху нашого бізнесу, і ми готові розділити свій успіх з Вами.

Ви можете замовити для себе гранулятор ОГМ або повністю укомплектовану лінію гранулювання прямо зараз. І компанія Мединський доставить вам обладнання в будь-яку точку України: Київ, Харків, Донецьк, Ужгород, Чернівці, Житомир, Чернігів, Львів та інші міста. Телефонуйте, і ви ніколи не пошкодуєте про свою покупку.