Його називають профлистом, профільованим листом або ж металевим профілем. Він використовується при будівництві найрізноманітніших будівель та споруд. Особливо він корисний при створенні швидкомонтованих та каркасних будівель. Споруди такого типу завойовують велику популярність у всьому світі через простоту свого зведення. Все вищесказане про профнастил у Львові від компанії ВАЛЬКО!

Уже не перший рік наша компанія реалізує профнастил у великому асортименті та кольоровій гамі. А уже з цього року з’явився профнастил під дерево “золотого дуба” - це унікальний за зовнішнім виглядом матеріал, який не так часто зустрінеш на ринку України.

Який профнастил буває?

Профнастил - це сучасний матеріал, що представляє собою листи оцинкованої сталі. Металеві листи в ході виготовлення піддаються профілюванню, їм надається форма хвилі. Це робиться для досягнення високої міцності листа.

По висоті та типу хвиль профнастил може бути як симетричним, так і антисиметричним. Також він може бути покритий лаком або бути просто оцинкованим листом.

Компанія ВАЛЬКО реалізуємо три види профнастилу, а саме:

* Стіновий профнастил - використовується для обшивки стін будівлі як зсередини, так і зовні.
* Покрівельний профнастил - застосовується для зведення покрівлі. За технічними характеристиками аналогічний металочерепиці, але є більш дешевим за ціною матеріалом.
* Несучий профнастил - застосовується при будівництві швидкомонтованих будівель в якості несучих конструкцій.

Про основні переваги профнастилу у Львові

Ми реалізуємо профнастил у Львові, що безперечно відрізняється своїми відмінними якісними характеристиками. Профнастил стійкий до корозії та атмосферних впливів завдяки своєму спеціальному покриттю. А ще профнастил має тривалий термін служби, він не втрачає своїх функціональних та зовнішніх властивостей протягом 30-ти років.

Крім того, профнастил легкий при монтажі, можна обійтися без спеціального устаткування. Сверлиться та ріжеться без проблем!

І, звичайно ж, важливою перевагою профнастилу є доступна ціна. Ідеальне поєднання високої надійності та низької ціни — саме це пропонує компанія ВАЛЬКО!

Не дивно, що багато забудовників роблять свій вибір на користь цього універсального будівельного матеріалу - на користь профнастилу. А ви вже купили пофнастил у Львові? Якщо ні, то компанія ВАЛЬКО до Ваших послуг!