Будь-якій жінці завжди хочеться чарівно виглядати, привертати увагу сильної статі і захоплені погляди оточуючих. А в період вагітності бажання бути красивою і стильною зростає в кілька разів. Майбутня матуся, спостерігаючи за тим, як змінюється фігура і росте животик, як і раніше, прагне виглядати привабливо. Але багато хто думає, що це важко. Зовсім ні! Чарівність вагітної і правильно підібраний одяг зроблять будь-яку жінку просто неймовірною.

До кінця третього місяця ще можна легко носити звичайний повсякденний одяг, не користуючись в цей час поясом і не застібаючи всі гудзики повністю. Винятком у даному випадку є тільки бюстгальтери. Нижню білизну доведеться змінити практично відразу. На четвертому-п'ятому місяці вже треба буде міняти одяг і купити на розмір більше. На шостому місяці вже без варіантів потрібно буде піти в магазин і купити одяг для вагітних.

Але перш ніж ви підете за новим одягом, вам слід дізнатися кілька порад, які підкреслять всі достоїнства і приберуть недоліки. У першу чергу купуйте одяг, який буде на всі 100% забезпечувати комфорт. Якщо ви відчуваєте дискомфорт під час примірки - відмовтеся від одягу. По-друге, купуйте в одяг, який буде підкреслювати ваші достоїнства. Наприклад, можна привернути увагу до грудей, купивши плаття з красивим декольте. Такий одяг буде виглядати чудово на вагітній жінці.

Якщо ви хочете виглядати стрункіше, то краще відмовтеся від яскравих, кричащих і великих принтів. Вибирайте одяг спокійних кольорів або непомітних відтінків. Одяг в темних тонах зробить вас візуально стрункішою.

Вагітним жінкам краще одягатися в одяг одного кольору або різних відтінків одного кольору. Такий однотонний ансамбль зорово «подовжить» вас, в той час як наряд з двох різних кольорів «розділить» вас на дві частини.

Відмовтеся від нудних мішкуватих виробів, які будуть нецікаво виглядати на фігурі вагітної дівчини. Вибирайте облягаючі речі. Крім того, не слід купувати речі з горизонтальними блискавками, горизонтальними смугами і рядами гудзиків - такий одяг буде повнити. Краще зупиніть свій вибір на одязі з вертикальними застібками і смугами.

Ще одна особливість при виборі одягу - це орієнтуватися на свій звичний розмір і стежити за тим, щоб річ не була велика в плечах. Так як плечі - це та частина тіла, яка не змінюється в розмірах у період вагітності.

Ось всі основні поради, які бажано знати жінкам. Але є одна найголовніша. Якщо хочете купити одяг для вагітних, то залишайтеся вірними собі і своєму стилю, орієнтуйтеся на свій настрій і особисті відчуття. Адже вагітність - це найкращий період у житті жінки, тому не відмовляйте собі ні в чому. А в ТМ "DIANORA" ви зможете вибрати саме те, що вам подобається. У нас представлений одяг, в якому будь-яка жінка буде відчувати себе комфортно і вільно.

З нами ви будете виглядати стильно і красиво.