Сьогодні ми не будемо говорити про те, що на сучасному ринку багато гідних виробників і так далі. Ми висловлюємо тільки факти. Італійська компанія UFP - це майже еталон виробництва. Спектр діяльності настільки широкий, що охоплює військово-повітряну промисловість, морську, автомобільну промисловість, медицину, залізницю, різні сфери механізації виробництва, енергетику.

Кожен інструмент UFP є частиною сім'ї, що характеризується аналогом креслення. Кожна сім'я визначається за літеро-цифровим кодом. Номер пункту аналогії буде відображати відповідний інструмент або інструменти, що будуть належати до однієї родини. І так в асортименті присутні: свердла, розгортки, зеновкі, фрези, фрези різблені, мітчики.

Гордість і сила компанії - це розгалужена сітка партнерів, розкидана по всьому світу, яка дозволяє швидко та якісно обслуговувати клієнтів будь-де. З сучасним обладнанням і глибокими технічними знаннями, фахівці фірми можуть надати послуги переточки і нанесення покриттів на найвищому рівні.

Професійна технологічна система дозволяє обслуговувати до 19 тис. замовлень на рік. Вона обладнана таким чином, що здатна відстежувати вимоги клієнта з моменту надходження замовлення і до тих пір, поки не побачить свого клієнта задоволеним.

При надходженні замовлення, фахівці технічного відділу UFP розглядають план, креслення. Тут обирають форми, розміри і матеріали, які будуть використовуватися, визначають розрахунковий час, необхідний для реалізації даної частини роботи. Працівники комерційного відділу швидко і професійно оцінюють необхідні фази обробки: матеріали, тип виробничого персоналу, а також прораховують вартість, доходи, податки, знижки, аж до цінової пропозиції.

Як тільки пропозиція прийнята, працівники складу повідомляють через спеціальну комп'ютерну програму скільки є запасів сировини, що дає можливість підрахувати скільки замовлень можна виконати.

Така схема роботи фірми UFP дозволяє скоротити до мінімуму термін виконання замовлення.
Але і це ще не всі переваги. Працюючи з компанією UFP, ви отримуєте: інструмент зі значно збільшеним терміном служби, справжню італійську якість, підтверджену сертифікатами, кваліфіковану допомогу і контроль фахівців.

В Україні компанію UFP представляє підприємство ДІТЦ Контакт - це сучасна інжинірингова компанія, що динамічно розвивається і постачає на ринок якісні інструменти для промисловості світових брендів. Купити продукцію компанії UFP можна в будь-якому місті України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Миколаїв, Одеса, Ужгород та інших містах.